سرتیتر اخبار
خانه » امین جباری

امین جباری

 • مژده به علاقه مندان دود کردن لاستیک

  مشکل لاستیک برای آن دسته از دوستان که نگران  لاستیکهایشان بودند حل شد.

  مدیریت باشگاه از اعطای لاستیک به علاقه مندان خبر داد و گفت: به اعضای باشگاه جهت اجرای حرکات نمایشی در مراسم رسمی و غیر رسمی لاستیک رایگان اهدا می گردد.

  لذا زین پس علاقه مندان می توانند جهت دریافت لاستیک به موسسه Red Line مراجعه و لاستیک مورد نیاز خود را در هر سایز و به هر تعداد دریافت نمایند.

 • امین جباری تصویر پروفایل خود را تغییر داد 4 سال, ماه 10 قبل

 • مرکز تیونینگ یزد موسوم به Red-Line tuning center به زودی رسما افتتاح می شود.

  آماده سازی، مرکز تیونینگ یزد که از خردادماه سال گذشته، عملیات راه اندازی آن آغاز شد به علت دریافت تعدادی سفارش تیونینگ و البته یکسری دلایل ریز و درشت دیگر، به کندی پیش رفت ولی بالاخره در حال تکمیل می باشد.

  لازم به ذکر است در راه اندازی و آماده سازی مرکز تیونینگ، آقایان احمدی، شریفی، زاهدی، ارباب تفتی، مسعود نخعی و مهندس بهنام زارع با بنده و مدیریت باشگاه اتومبیلرانی همکاری صمیمانه ای داشتند که در اینجا لازم می دانیم صمیمانه از این عزیزان تقدیر و تشکر نماییم. همچنین زحماتی که مدیریت باشگاه برای راه اندازی این مکان کشیدند و سختیهایی که حین ساخت و ساز این مکان متحمل شدند (با توجه به وضعیتی که قبلا داشت) ستودنی است.

  اگرچه نام و ایده مرکز تیونینگ یزد در همان سال 85 با سرعت گرفتن برگزاری مسابقات توسط آقای جبین پور ابداع شد و ادعای برخی مبنی بر مالکیت نام مرکز تیونینگ کاملا بی اساس و از روی بی اطلاعی بوده ولی به پیشنهاد برخی دوستان نام زیبنده و با مسمای  Red Line برای مرکز تیونینگ یزد در نظر گرفته شد.

  رد لاین تیونینگ سنتر به زودی با حضور ماشین بازهای یزد و مسئولین هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان و کادر هیات مدیره باشگاه اتومبیلرانی یزد رسما افتتاح می شود و پس از آن با تبلیغات گسترده، آوای خوش تیونینگ حرفه ای را به گوش تمام ماشین بازهای استان یزد خواهد رساند.

  تاریخ دقیق افتتاحیه از همین طریق به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید و از کلیه اتومبیلرانان و مسئولین دعوت رسمی صورت خواهد گرفت.