سرتیتر اخبار
خانه » همایشها » همایش کلاسیکها برگزار شد

همایش کلاسیکها برگزار شد

همایش زیبای خودروهای کلاسیک برگزار شد.

به مناسبت ایام الله دهه فجر همایش خودروهای کلاسیک توسط کمیته کلاسیک هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان به سرپرستی آقای علی اصغر مربی برگزار شد.

این همایش زیبا که به نوعی متفاوت از همایشهای برگزار شده قبلی بود عصر جمعه ۱۷ / ۱۱ / ۹۳ در مجموعه حضرت امیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات اتو موتو این همایش با حضور ۱۲ خودرو شامل انواع مرسدس بنز، شورلت، آریا شاهین، رامبلر، جگوار و سوبارو و با استقبال خوب علاقه مندان برگزار شد.

این در حالیست که طبق آمارهای بدست آمده بیش از ۱۰۰ دستگاه خودروی کلاسیک در انواع آمریکایی، آلمانی، روسی، انگلیسی و غیره فقط در شهرستان یزد موجود می باشد که برخی از آنها قدمتی بیش از ۴۰ سال داشته و در وضعیتی استثنایی هستند.

با این حال می توان امیدوار بود با اطلاع رسانی بیشتر، ایجاد تسهیلات، تشویق مالکین و به گفته آقای مربی اختصاص مکانی مناسب و اختصاصی جهت نمایش این خودروها، شاهد رونق هرچه بیشتر همایش کلاسیکها باشیم.

تصاویر پیش رو گلچینی است برگرفته از وب سایت هیات استان:

همایش زیبای خودروهای کلاسیک برگزار شد. به مناسبت ایام الله دهه فجر همایش خودروهای کلاسیک توسط کمیته کلاسیک هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان به سرپرستی آقای علی اصغر مربی برگزار شد. این همایش زیبا که به نوعی متفاوت از همایشهای برگزار شده قبلی بود عصر جمعه 17 / 11 / 93 در مجموعه حضرت امیر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی هیات اتو موتو این همایش با حضور 12 خودرو شامل انواع مرسدس بنز، شورلت، آریا شاهین، رامبلر، جگوار و سوبارو و با استقبال خوب علاقه مندان برگزار شد. این در حالیست که طبق آمارهای بدست آمده بیش از 100…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید