سرتیتر اخبار
خانه » تیونینگ » تازه های PBT

تازه های PBT

تولید کننده کیتهای اسپرت بدنه در یزد که چند سالی است تحت عنوان Proffessional Body Tuning شروع به فعالیت کرده در جدیدترین اقدام خود از یک هود جدید کاپوت و یک فلاپ جدید برای پراید و یک طرح معروف دیفیوزر پرده برداری کرد.

هود یاد شده که طرحی آشنا و محبوب می باشد قابلیت نصب بر روی کاپوت کلیه اتومبیلها را دارد. چندی پیش PBT از هودی خبر داده بود که اگرچه طرحی زیبا داشت ولی به لحاظ بزرگی سایز تنها مناسب کاپوتهای بزرگ بود. اما هود جدید با سایز مناسب خود خلا وجود یک هود همه پسند و همه گیر را به خوبی پر کرد و زین پس دارندگان کلیه اتومبیلها می توانند این هود زیبا را با کیفیت به مراتب بهتر از انواع تهرانی در یزد سفارش دهند.

pbt_new_hood   PBT_hood2

هدیه دیگر PBT به علاقه مندان فلاپ جدید پراید است که از طرح فلاپ BMW E30 اقتباس شده است. اگرچه این فلاپ جهت پراید ساخته شده، اما از آنجا که قالب این طرح در PBT تهیه شده، لذا دارندگان کل خودروها می توانند این طرح را برای اتومبیل خود سفارش دهند و این فلاپ زیبا را در سایز اتومبیل خود تحویل بگیرند.

PBT_E30_flop

new pride

PBT_E30_tuning

و اما آخرین کار از این سری مربوط به دیفیوزری معروف به طرح ویژیو می باشد که هم اکنون قالب آن آماده شده و قابل سفارش برای کلیه اتومبیلها می باشد. لازم به ذکر است که از این نمونه قبلا روی لنسر شاخ یزد یعنی اتومبیل آقای وحید دهقان کار شده بود.

PBT_405_tuning2 PBT_pars_tuning4 PBT_Lancer_tuning3

تولید کننده کیتهای اسپرت بدنه در یزد که چند سالی است تحت عنوان Proffessional Body Tuning شروع به فعالیت کرده در جدیدترین اقدام خود از یک هود جدید کاپوت و یک فلاپ جدید برای پراید و یک طرح معروف دیفیوزر پرده برداری کرد. هود یاد شده که طرحی آشنا و محبوب می باشد قابلیت نصب بر روی کاپوت کلیه اتومبیلها را دارد. چندی پیش PBT از هودی خبر داده بود که اگرچه طرحی زیبا داشت ولی به لحاظ بزرگی سایز تنها مناسب کاپوتهای بزرگ بود. اما هود جدید با سایز مناسب خود خلا وجود یک هود همه پسند و همه گیر را…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

تصویر پروفایل روابط عمومی
مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

۲ نظر

  1. تصویر پروفایل امیر احمدی

    salam age ie namaiandegi to tehran ba kolie mahsolateton bezanid kheili khobe

جوابی بنویسید