سرتیتر اخبار
خانه » همایشها » برگزاری تور فرهنگی تفریحی

برگزاری تور فرهنگی تفریحی

تور فرهنگی تفریحی ۹۳، با همکاری هیات موتورسواری و اتومبیلرانی یزد و با حمایت ایران خودرو جعفری نژاد، روز جمعه مورخ ۹۳/۱۰/۱۹ برگزار خواهد شد.

تور فرهنگی تفریحی 93، باشگاه اتومبیلرانی یزد

تور فرهنگی تفریحی ۹۳، باشگاه اتومبیلرانی یزد

از آنجا که تنوع مسابقات و تراکم فعالیتهای باشگاه در شش ماهه اول سال تقریبا زیاد است همه ساله، در شش ماهه دوم صدای علاقه مندان به تورها و همایشها در آمده و خواهان برگزاری تور می شوند.

در جواب به خواسته این عزیزان با هماهنگی های انجام شده مقرر شد اولین و احتمالا تنها تور ۹۳ در تاریخ نوزدهم دی ماه برگزار شود.

از آنجا که از شرکت کنندگان پذیرایی (صبحانه و ناهار)صورت می گیرد لذا برای داشتن آمار صحیح، می بایست علاقه مندان نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام راس ساعت ۱۶ روز چهارشنبه متوقف خواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام در این تور می توانند با شماره تلفنهای ۳۶۳۰۲۳۵۵، ۳۶۲۴۴۰۹۷ تماس حاصل نمایند و یا در ساعات ۱۶ الی ۱۸ به موسسه رد لاین مراجعه نمایند.

مکان برگزاری یکی از مناطق ییلاقی استان می باشد که در روز برگزاری به اتفاق آرا تصمیم گیری خواهد شد

اصلاحیه: به علت کمبود وقت جهت مدیریت و برنامه ریزی تور و عدم آمادگی اتومبیلها به ۲۶ / ۱۰ / ۹۳ موکول شد.

اصلاحیه ۲: به علت تداخل با مسابقه آفرود به ۳ / ۱۱ / ۹۳ موکول شد.

اصلاحیه ۳: به علت تعویق مسابقه آفرود به ۱۰ / ۱۱ / ۹۳ موکول شد.

اصلاحیه ۴: به علت تعویق مجدد مسابقه آفرود و تداخل با برنامه های دهه فجر به بعد از دهه فجر موکول شد. زمان مجددا از طریق سایت اعلام خواهد شد.

اصلاحیه ۵: چنانچه ثبت نام مسابقه سرعت ۱۷ بهمن حداکثر تا تاریخ ۱۵ بهمن به حد نصاب نرسد تور در این تاریخ برگزار خواهد شد.

تور فرهنگی تفریحی 93، با همکاری هیات موتورسواری و اتومبیلرانی یزد و با حمایت ایران خودرو جعفری نژاد، روز جمعه مورخ 93/10/19 برگزار خواهد شد. از آنجا که تنوع مسابقات و تراکم فعالیتهای باشگاه در شش ماهه اول سال تقریبا زیاد است همه ساله، در شش ماهه دوم صدای علاقه مندان به تورها و همایشها در آمده و خواهان برگزاری تور می شوند. در جواب به خواسته این عزیزان با هماهنگی های انجام شده مقرر شد اولین و احتمالا تنها تور 93 در تاریخ نوزدهم دی ماه برگزار شود.…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید