سرتیتر اخبار
خانه » آموزش » دوره آموزش رانندگی حرفه ای

دوره آموزش رانندگی حرفه ای

فدراسیـون دوره آموزش رانندگی حرفه ای در رشته سرعت برگزار می کند

کمیته آموزش فدراسیـون در نظر دارد یک دوره آموزش رانندگی حرفه ای در رشته سرعت برای بانوان و آقایان را برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی ، کمیته آموزش این فدراسیـون در نظر دارد دوره آموزش رانندگی حرفه ای سرعت را ، ۲۰ الی ۲۳ دی ماه در چهار روز برگزار کند.

شرایط و مدارک مورد نیاز  جهت ثبت نام در دوره آموزشی سرعت :

– عضو فعال بصورت حرفه ای در اتومبیلرانی

– کپی کارت ملی

– یک قطعه عکس ۴*۳

مبلغ ثبت نام: ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال واریز به شماره کارت ۶۳۶۲۱۴۱۱۹۹۵۰۴۸۶۲ به نام فدراسیون

مهلت ثبت نام پایان روز ۹۳/۱۰/۰۴

       مدرس دوره :  آقای  سهیل عیاری از کشور فرانسـه

       تاریخ برگزاری دوره : از ۲۰ دی الی ۲۳ دی (چهار روز)

     مکان برگزاری دوره :  هتل آکادمی فوتبال و پیست اتومبیلرانی آزادی

توضیح:

  * امتیاز این کارگاه آموزشی جهت ارتقاء درجه مربیگری محاسبه خواهد شد.

 *به دلیل محدودیت در تعداد پذیرش ورزشکاران الویت با اشخاصی میباشد که زودتر ثبت نام نمایند.

مختصری در مورد سهیل عیاری:

او ۷ بار در سالهای ۱۹۹۴ ، ۱۹۹۶ ، ۲۰۰۲ ، ۲۰۰۴ ، ۲۰۰۵، ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ قهرمان فرانسه شده‌است. او قبل از اینکه به عنوان اولین فرانسوی برندهٔ مسابقات قهرمانی جهان در فرمول ۳ در کشور ماکائو شود، در سال ۱۹۹۴ برنده مسابقات فرانسه در فرمول فورد و در سال ۱۹۹۶ قهرمان فرمول ۳ این کشور شد. از سال ۱۹۹۷ تا سال ۲۰۰۰، او در مسابقات بین‌المللی فرمول ۳۰۰۰ شرکت کرد که ۲ قهرمانی و یک مقام پنجمی را در سال ۱۹۹۸ کسب کرد. سال ۱۹۹۷ او درآزمون‌های تیم ویلیام F۱ شرکت کرد. سپس او در مسابقات سوپر توریسم فرانسه شرکت کرد و با اتومبیل‌های پژو ۴۰۶ و ۴۰۷ کوپه در سالهای ۲۰۰۲ ، ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ قهرمان این مسابقات شد.

از سال ۲۰۰۶، او در مسابقات فرانس جی تی شرکت کرد و با سالین در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ قهرمان فرانسه شد. از سال ۲۰۰۳، باتیم Pescarolo – Judd در مسابقات Le Mans Series شرکت کرد و علی‌رغم کسب مقام چهارمی در سال ۲۰۰۴ و مقام پنجمی در سال ۲۰۰۹ نتوانست از سکوی مسابقات ۲۴ heures du Mans بالا برود. از سال ۲۰۰۶ او در کنار استفان اورته یی (Stéphane Ortelli)در تیم اورسا(Team Oreca)عضویت دارد.

irsport24- ayari-racing

فدراسیـون دوره آموزش رانندگی حرفه ای در رشته سرعت برگزار می کند کمیته آموزش فدراسیـون در نظر دارد یک دوره آموزش رانندگی حرفه ای در رشته سرعت برای بانوان و آقایان را برگزار کند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی ، کمیته آموزش این فدراسیـون در نظر دارد دوره آموزش رانندگی حرفه ای سرعت را ، 20 الی 23 دی ماه در چهار روز برگزار کند. شرایط و مدارک مورد نیاز  جهت ثبت نام در دوره آموزشی سرعت : - عضو فعال بصورت حرفه ای در اتومبیلرانی - کپی کارت ملی - یک قطعه عکس 4*3 مبلغ ثبت…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید