سرتیتر اخبار
خانه » تیونینگ » محصولات جدید PBT

محصولات جدید PBT

ماه رمضان علیرغم اینکه می توانست موجب کم کاری باشد ولی به ناچار برای PBT بسیار دوره پر کاری بود.

در یک ماهه گذشته باز هم PBT به دستاوردهای جدیدی دست یافت و آن مدل سازی و قالبگیری ۳ طرح جدید بود. با توجه به سفارش روز افزون جلوپنجره حفره ای سمند به خصوص از دیگر استانها، برای بالابردن راندمان و سرعت تولید آن و همچنین کاهش هزینه، بالاخره تصمیم بر ساخت قالب این محصول گرفته شد و از روی یک نمونه از سری تولیدات قبلی که به سفارش آقای نیک پور از شیراز تولید شده بود قالبگیری شد. از آنجا که پروسه قالبگیری زمانبر و موجب تاخیر در تحویل سفارش آقای نیک پور شد صمیمانه از این عزیز که با صبر و حوصله این فرصت را برای PBT فراهم کردند تقدیر و تشکر می کنیم.

 

جلوپنجره حفره ای تمام فایبر سمند

جلوپنجره حفره ای تمام فایبر سمند

این اتفاق، کاهش ۱۰ هزارتومانی قیمت این محصول را در پی داشت و از این به بعد علاقه مندان می توانند فقط با ۵۵٫۰۰۰ تومان این محصول زیبا را تهیه کنند.

 

اما قالب دیگر مربوط به هود بسیار زیبایی است که روی کاپوت اتومبیل آقای هادی عزیزی نصب شده بود. ایشان دارنده اتومبیل پژو پارس مشکی رنگ و برنده تیونینگ بدنه در گردهمایی استثنایی سال ۸۹ بودند. از ایشان نیز به لحاظ همکاری با موسسه PBT تقدیر و تشکر می نماییم.

هود کاپوت

هود کاپوت

هم اکنون تهیه محصول از این قالب ممکن شده و علاقه مندان به تیونینگ بدنه می توانند این هود زیبا و کارامد را با مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ تومان تهیه نمایند و چنانچه تمایل داشته باشند هود توسط Red Line روی کاپوت نصب و رنگ و آمیزی شود این کار تنها ۱۵۰٫۰۰۰ تومان هزینه مازاد در بر خواهد داشت. نکته مهم در مورد این هود اینست که این هود از نوع هودهای خروجی یا برون ده می باشد که موجب تخلیه بهتر هوای گرم اطراف موتور می شود. بدین معنی که برای اتومبیلهایی که به لحاظ فرم بد موتورخانه، مشکل داغ کردن دارند این هود یک ایده خوب می باشد. چرا که با تخلیه عالی هوای گرم اطراف موتور موجب کاهش چشمگیر دمای موتور خواهد بود.

 

و کار آخر هم سخت ترین و زمانبر ترین پروژه بود مدل سازی از جلوپنجره حفره ای پراید ۱۳۲ بود که مربوط به آقای محمد شکر ریز می شد. وی نیز که از مدتها پیش در صدد تیونینگ بدنه اتومبیل خود بود سفارش خود را قبل از ماه مبارک به موسسه داد و هم اکنون سفارش وی آماده شده و از آن قالبگیری شده که از این عزیز نیز به لحاظ صبر و حوصله ای که به خرج دادن تا سفارششون آماده بشه تقدیر و تشکر می کنیم.

جلوپنجره حفره ای پراید 132

جلوپنجره حفره ای پراید ۱۳۲

جلوپنجره حفره ای پراید 132

جلوپنجره حفره ای پراید ۱۳۲

اگرچه هزینه تیونینگ این مدل بسیار بالا بود اما از این پس، از قالب این جلو پنجره می توان محصولات مقرون به صرفه ای تهیه کرد. دارندگان پرایدهای X100 می توانند تنها با ۶۵٫۰۰۰ تومان این جلوپنجره شیک را با آرم دلخواه سفارش دهند.

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از دیگر محصولات PBT به وب سایت این موسسه به آدرس www.pbt.ejens.com مراجعه نمایند.

ماه رمضان علیرغم اینکه می توانست موجب کم کاری باشد ولی به ناچار برای PBT بسیار دوره پر کاری بود. در یک ماهه گذشته باز هم PBT به دستاوردهای جدیدی دست یافت و آن مدل سازی و قالبگیری 3 طرح جدید بود. با توجه به سفارش روز افزون جلوپنجره حفره ای سمند به خصوص از دیگر استانها، برای بالابردن راندمان و سرعت تولید آن و همچنین کاهش هزینه، بالاخره تصمیم بر ساخت قالب این محصول گرفته شد و از روی یک نمونه از سری تولیدات قبلی که به سفارش آقای نیک پور از شیراز تولید شده بود قالبگیری شد. از…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.3 ( 3 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

تصویر پروفایل روابط عمومی
مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

۲ نظر

  1. تصویر پروفایل روابط عمومی

    دوست گرامی شما می توانید برای اطلاع از نحوه خرید و اطلاعات تکمیلی از وب سایت PBT به آدرس http://www.pbt.ejens.com دیدن فرمایید

  2. تصویر پروفایل mir

    سلام
    احتراما بفرمایید چگونه باید جلو پنجره سمند مدلی که در سایت هست را از شما خریداری نمایم؟
    تشکر

جوابی بنویسید