سرتیتر اخبار
خانه » تیونینگ » پکیج تیونینگ تازه برای فراری اسپیشیاله

پکیج تیونینگ تازه برای فراری اسپیشیاله

Appealing-Ferrari-458-Speciale-by-Novitec-Rosso-6

شرکت Novitec Rosso پکیج جدید تیونینگ خودروی فراری ۴۵۸ اسپشیاله را رونمایی کرد.

ferrari-458-speciale-by-novitec-rosso

به گزارش خبرخودرو، در حال حاضر فراری ۴۵۸ اسپشیاله به کمک بسته عرضه شده توسط متخصصین ارتقا یافته است . این شرکت یک بسته ارتقایی سبک وزن را برای بدنه ۴۵۸ اسپشیاله در نظر گرفته است که شامل تیغه جلویی سپر ، اسپویلر جدید ، باله کناری و ورودی هوای قابل تنظیم که همگی در جنس الیاف کربنی می باشند می شود.

ferrari-458-speciale-by-novitec-rosso-2

همچنین سامانه اگزوز این خودروی ایتالیایی نیز ارتقا یافته و هم اکنون دارای دو خروجی و مبدل کاتالیست می باشد. این سامانه از ماده ای به نام ICONEL که در ساخت اگزوز فرمول یک ساخته می شود و ۷ کیلوگرم سبک تر از نمونه استاندار است ساخته شده است.

ferrari_458_speciale_novitec_rosso_3

ارتقا موتور این خودرو نیز سبب افزایش توان آن به ۶۳۶ اسب بخار شده و لذا هم اکنون ۴۵۸ قادر است به سرعت ۳۳۰ کیلومتر بر ساعت پیدا کند.

novitec-rosso-ferrari-458-speciale-4

شرکت Novitec Rosso پکیج جدید تیونینگ خودروی فراری 458 اسپشیاله را رونمایی کرد. به گزارش خبرخودرو، در حال حاضر فراری 458 اسپشیاله به کمک بسته عرضه شده توسط متخصصین ارتقا یافته است . این شرکت یک بسته ارتقایی سبک وزن را برای بدنه 458 اسپشیاله در نظر گرفته است که شامل تیغه جلویی سپر ، اسپویلر جدید ، باله کناری و ورودی هوای قابل تنظیم که همگی در جنس الیاف کربنی می باشند می شود. همچنین سامانه اگزوز این خودروی ایتالیایی نیز ارتقا یافته و هم اکنون دارای دو خروجی و مبدل کاتالیست می باشد. این سامانه از ماده ای…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

تصویر پروفایل روابط عمومی
مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید