سرتیتر اخبار
خانه » صنعت خودرو » تشخیص دوربینهای کنترل سرعت توسط جنسیس جدید

تشخیص دوربینهای کنترل سرعت توسط جنسیس جدید

سدان جنسیس ۲۰۱۵ خودرویی جالب توجه است اما…

اما شاید بهترین ویژگی این خودرو به تازگی معرفی شده باشد.

به گزارش خبرخودرو، سخن گوی هیوندای، Guido Schenken در هنگام عرضه این خودرو در سئول اظهار داشت این سدان لوکس جدید می تواند دروبین های سرعت سنج جاده را شناسایی کرده و به صورت خودکار سرعت را کاهش دهد. وی افزود: “جنسیس می داند که دوربین سرعت سنج در کجا قرار دارد و سرعت خود را در آن منطقه به حد مجاز می رساند.”

سدان جنسیس از ترکیب GPS و تکنولوژی ترمز بهره خواهد برد تا به راننده گان کمک کند برای سرعت بالا جریمه نشوند. در صورتی که راننده از سرعت مجاز فراتر رود، این سیستم ۸۰۰ متر قبل از دوربین توسط یک بوق قابل شنیدن به راننده هشدار می دهد. هم چنین در این سیستم سرعت مجاز به راننده نشان داده می شود.

این ویژگی در ابتدا در سدان جنسیس موجود نخواهد بود و احتمالا در مدل هایی از این خودرو عرضه می شود که مجهز به تکنولوژی ترمز اتوماتیک تعبیه شده در سیستم کروز کنترل فعال هستند. هیوندای این تکنولوژی را در ایالات متحده عرضه نخواهد کرد.

سدان جنسیس 2015 خودرویی جالب توجه است اما... اما شاید بهترین ویژگی این خودرو به تازگی معرفی شده باشد. به گزارش خبرخودرو، سخن گوی هیوندای، Guido Schenken در هنگام عرضه این خودرو در سئول اظهار داشت این سدان لوکس جدید می تواند دروبین های سرعت سنج جاده را شناسایی کرده و به صورت خودکار سرعت را کاهش دهد. وی افزود: "جنسیس می داند که دوربین سرعت سنج در کجا قرار دارد و سرعت خود را در آن منطقه به حد مجاز می رساند." سدان جنسیس از ترکیب GPS و تکنولوژی ترمز بهره خواهد برد تا به راننده گان کمک کند…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید