سرتیتر اخبار
خانه » تیونینگ » تازه های تیونینگ

تازه های تیونینگ

sga-aerodynamics-mercedes-sls-amg-black-series-hr-05

black series هدف جدیدی است که SGA Airodynamics برای پروژه جدیدش انتخاب کرده است.

این موسسه که همانطور که از نامش پیداست بیشتر روی بدنه و در زمینه آیرودینامیک فعالیت می کند این بار به سراغ مرسدس SLS سری بلک رفته است.

مرسدس بنز برای نسخه محدود شده سری بلک، تنها ۶۰ قطعه آپشن تولید کرده که مشتریان بتوانند با دست باز در انتخاب لذت این اتومبیل رویایی را احساس کنند.

اس جی ای با پیشنهاد یک کیت بدنه جدید این امکان را برای صاحبان این اتومبیل فراهم آورده تا خود بتوانند رویای خویش را تکمیل کنند.

sga-aerodynamics-mercedes-sls-amg-black-series-hr-04

در این پروسه این کیت شدیدا خطوط ویژه اس ال اس افسانه ای را دنبال می کند و چیزی بین نسخه جاده و نسخه ریسینگ این اتومبیل را به نمایش گذاشته است.

از مهمترین بخشهای این کیتها می توان به دیفیوزر دو لبه، آینه های کربن، انجین هود، رکابهای طرح ویژه و ورودی خروجیهای هوای متعدد روی بدنه نام برد.

sga-aerodynamics-mercedes-sls-amg-black-series-hr-03

مکمل این پروژه نیز رینگهای ۲۱ اینچی با لاستیکهای ۳۰۵/۲۵ در عقب و ۲۴۵/۳۰ در جلو است که به خوبی از پس تورک بالای موتور ۸ سیلندر این خودرو برآمده است.

black series هدف جدیدی است که SGA Airodynamics برای پروژه جدیدش انتخاب کرده است. این موسسه که همانطور که از نامش پیداست بیشتر روی بدنه و در زمینه آیرودینامیک فعالیت می کند این بار به سراغ مرسدس SLS سری بلک رفته است. مرسدس بنز برای نسخه محدود شده سری بلک، تنها 60 قطعه آپشن تولید کرده که مشتریان بتوانند با دست باز در انتخاب لذت این اتومبیل رویایی را احساس کنند. اس جی ای با پیشنهاد یک کیت بدنه جدید این امکان را برای صاحبان این اتومبیل فراهم آورده تا خود بتوانند رویای خویش را تکمیل کنند. در این پروسه…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید