سرتیتر اخبار
خانه » صنعت خودرو » رونمایی از ۲۰۸ جی تی آی جدید

رونمایی از ۲۰۸ جی تی آی جدید

نسخه مخصوص سی امین سالگرد از ۲۰۸ GTi در فستیوال سرعت گودوود رونمایی شد.

نام این خودرو که توسط پژو اسپرت ساخته شده نشان دهنده نسخه مخصوصی به مناسبت سی امین سال معرفی نشان GTi است. گمان می رود این خودرو قبل از فروش در ماه نوامبر با قیمت ۴۲۵۸ دلار بیش تر از ۲۰۸ GTi اصلی، در نمایشگاه خودروی پاریس ماه اکتبر نیز به نمایش درآید.

از بین لیست ویژگی های این نسخه مخصوص می توان به موتور بنزینی توربوشارژ ۱٫۶ لیتریTHP  جدید با قدرت  ۲۰۵ اسب بخار و گشتاور ۳۰۰ نیوتون متر اشاره کرد. نیروی این موتور در ۲۰۸ GTi سی امین سالگرد از طریق گیربکس دستی شش سرعته به چرخ های جلو منتقل می شود. شتاب صفر تا صد این خودرو ۶٫۵ ثانیه است.

پژو 208 جی تی آی جدید

پژو ۲۰۸ جی تی آی جدید

ویژگی دیگری که این نسخه مخصوص را از ۲۰۸ GTi اصلی متمایز می کند ساختار سیستم تعلیق ۱۰ میلی متر کوتاه تر آن، عرضی کم تر در قسمت جلو و عقب و رینگ های مشکی مات ۴۵ سانتی متری جدید است.

این روکش مشکی در قاب جلوپنجره، چراغ های مه شکن و آینه های کناری نیز به کار رفته است. هم چنین کالیپر ترمزهای قرمز با برند پژو اسپرت و لوله اگزوزهای کرومی گرد دوقلو نیز برای این خودرو تعبیه شده اند.

در داخل نسخه مخصوص ۲۰۸ GTi سی امین سالگرد تودوزی قرمز و مشکی جدید ارائه می شود در حالی که صندلی های جلو توسط پژو اسپرت ساخته شده و از روکش آلکانترا بهره می برند.

پژو 208 جی تی آی جدید

پژو ۲۰۸ جی تی آی جدید

تغییرات فنی این خودرو متمرکز بر عملکرد ۲۰۸ GTi در جاده و شامل ESP بازطراحی شده و کنترل کشش، مرکز ثقل پایین تر، درجه بندی فرمان اصلاح شده و تنظیمات سیستم تعلیق است.

پژو در ماه سپتامبر قیمت دقیق و تعداد تولید شده از این نسخه مخصوص را اعلام خواهد کرد البته به نظر می رسد تنها ۱۰۰ دستگاه از این خودرو تولید شود.

نسخه مخصوص سی امین سالگرد از 208 GTi در فستیوال سرعت گودوود رونمایی شد. نام این خودرو که توسط پژو اسپرت ساخته شده نشان دهنده نسخه مخصوصی به مناسبت سی امین سال معرفی نشان GTi است. گمان می رود این خودرو قبل از فروش در ماه نوامبر با قیمت 4258 دلار بیش تر از 208 GTi اصلی، در نمایشگاه خودروی پاریس ماه اکتبر نیز به نمایش درآید. از بین لیست ویژگی های این نسخه مخصوص می توان به موتور بنزینی توربوشارژ 1.6 لیتریTHP  جدید با قدرت  205 اسب بخار و گشتاور 300 نیوتون متر اشاره کرد. نیروی این موتور در…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید