سرتیتر اخبار
خانه » تیونینگ » افتتاح رسمی مرکز تیونینگ یزد

افتتاح رسمی مرکز تیونینگ یزد

مرکز تیونینگ یزد موسوم به Red-Line tuning center به زودی رسما افتتاح می شود.

آماده سازی، مرکز تیونینگ یزد که از خردادماه سال گذشته، عملیات راه اندازی آن آغاز شد به علت دریافت تعدادی سفارش تیونینگ و البته یکسری دلایل ریز و درشت دیگر، به کندی پیش رفت ولی بالاخره در حال تکمیل می باشد.

لازم به ذکر است در راه اندازی و آماده سازی مرکز تیونینگ، آقایان احمدی، شریفی، زاهدی، ارباب تفتی، مسعود نخعی و مهندس بهنام زارع با بنده و مدیریت باشگاه اتومبیلرانی همکاری صمیمانه ای داشتند که در اینجا لازم می دانیم صمیمانه از این عزیزان تقدیر و تشکر نماییم. همچنین زحماتی که مدیریت باشگاه برای راه اندازی این مکان کشیدند و سختیهایی که حین ساخت و ساز این مکان متحمل شدند (با توجه به وضعیتی که قبلا داشت) ستودنی است.

اگرچه نام و ایده مرکز تیونینگ یزد در همان سال ۸۵ با سرعت گرفتن برگزاری مسابقات توسط آقای جبین پور ابداع شد و ادعای برخی مبنی بر مالکیت نام مرکز تیونینگ کاملا بی اساس و از روی بی اطلاعی بوده ولی به پیشنهاد برخی دوستان نام زیبنده و با مسمای  Red Line برای مرکز تیونینگ یزد در نظر گرفته شد.

رد لاین تیونینگ سنتر به زودی با حضور ماشین بازهای یزد و مسئولین هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان و کادر هیات مدیره باشگاه اتومبیلرانی یزد رسما افتتاح می شود و پس از آن با تبلیغات گسترده، آوای خوش تیونینگ حرفه ای را به گوش تمام ماشین بازهای استان یزد خواهد رساند.

تاریخ دقیق افتتاحیه از همین طریق به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید و از کلیه اتومبیلرانان و مسئولین دعوت رسمی صورت خواهد گرفت.

مرکز تیونینگ یزد موسوم به Red-Line tuning center به زودی رسما افتتاح می شود. آماده سازی، مرکز تیونینگ یزد که از خردادماه سال گذشته، عملیات راه اندازی آن آغاز شد به علت دریافت تعدادی سفارش تیونینگ و البته یکسری دلایل ریز و درشت دیگر، به کندی پیش رفت ولی بالاخره در حال تکمیل می باشد. لازم به ذکر است در راه اندازی و آماده سازی مرکز تیونینگ، آقایان احمدی، شریفی، زاهدی، ارباب تفتی، مسعود نخعی و مهندس بهنام زارع با بنده و مدیریت باشگاه اتومبیلرانی همکاری صمیمانه ای داشتند که در اینجا لازم می دانیم صمیمانه از این عزیزان تقدیر…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ امین جباری

متولد 1369، دانشجوی کامپیوتر، پیوستن به باشگاه: 1386، عضو هیات مدیره، مدیر تیم تیونینگ

یک نظر

  1. با سلام
    بنده هم لازم می دونم به نوبه خودم از تمام عزیزانی که در این مدت به بنده کمک کردن تا این مرکز رو راه اندازی کنیم بخصوص شما اقای جباری عزیز که بی شک ستون و پایه محکم باشگاه اتومبیلرانی یزد هستید تقدیر و تشکر کنم.
    انشالله که بتونم لطف همه عزیزان رو جبران کنم و با راه اندازی این مرکز جوابگوی نیاز خیل عظیم علاقه مندان به تیونینگ باشیم.
    با تشکر

جوابی بنویسید