سرتیتر اخبار
خانه » آموزش » سمینار رالی و بازآموزی داوری ریس و کارتینگ

سمینار رالی و بازآموزی داوری ریس و کارتینگ

هانی شعبان نماینده فیا

هانی شعبان نماینده فیا

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این سمینار دکتر حمیدرضا مهرعلی، رئیس فدراسیون در مورد برگزاری رالی خاورمیانه گفت:

مسابقه رالی در شیراز مسابقه با کیفیتی خواهد بود و ماهم سعی می‌کنیم که در این رالی تمام امتیازات را کسب کنیم تا بتوانیم در رالی خاورمیانه شرکت کنیم.

وی با بیان اینکه در این رالی شرکت کنندگان خارجی هم حضور دارند افزود: این رالی با قوانین بین‌المللی FIA برگزار می‌شود اما امتیازات آن در رنکینگ جهانی لحاظ نمی‌شود زیرا هنوز در مرحله ارزیابی هستیم. مسیرهای برگزاری این مسابقه استاندارد و تعریف شده است و ۱۰ تیم ایرانی و ۱۵ تیم خارجی در آن حضور دارند.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه صحبت‌هایش گفت: کلاس‌های آموزشی در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیر برگزار می‌شود و مسئولیت این کلاس را یکی از مربیان FIA به عهده دارد. سعی می‌کنیم تا در این کلاس‌ها مدرک فعلی را به روز کنیم و مدرک رسمی بدهیم. از سال آینده نیز از تجربه‌ای که نیروهای حاضر در این سمینار پیدا می ‌کنند برای برگزاری استفاده می‌کنیم.
مهرعلی افزود:در میان اعضای کمیته اجرایی و داوری حتما از بانوان هم استفاده می‌کنیم.در حال حاضر هم رزومه برخی از بانوان را هم به FIAارسال کرده‌ایم.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون در ادامه این برنامه هانی شعبان که به عنوان نماینده FIA از قطر به ایران سفر کرده است ابتدا به فعالیت‌های خود اشاره کرد و گفت: من در دمشق مدیریت بخش موتور و رالی را به عهده دارم و اولین کاری که به صورت رسمی انجام دادم در سوریه بوده است. همچنین اولین فردی هستم که در خاورمیانه بخش آموزش را راه‌اندازی کردم.

نماینده FIA در مورد برگزاری رالی خاور میانه نیز اظهار کرد: ما رویداد بزرگی را در پیش داریم و افراد زیادی در این رالی شرکت می‌کنند. خیلی‌ها چشمشان به این مسابقه است تا ببینند چگونه برگزار می‌شود. مطمئنا ما هم ثابت خواهیم کرد که این یک رویداد بزرگ است.
شعبان در ادامه عنوان کرد: مسلما در سال ۲۰۱۵ وارد تقویم FIA خواهیم شد و آن زمان شرکت‌کنندگان زیادی برای شرکت در این مسابقه به ایران خواهند آمد.
او در مورد سفرش به ایران نیز گفت:من در سفرم به ایران با افراد زیادی صحبت کردم و از اشتیاق مردم به این مسابقات آشنا هستم.

در حاشیه این سمینار آموزشی وطن‌دوست مدیربخش اتومبیلرانی فدراسیون نیز با اشاره به اهتمام مسئولان این فدراسیون در برگزاری هرچه با کیفیت تر رقابتهای رالی گفت: ما برای این مسابقات آخرین مدل GPS را تهیه کردیم که هزینه آن حدود ۳ هزار دلار بوده است.

همچنین از ساعت ۳ الی ۷ بعد از ظهر نیز در هم مکان سمینار بازآموزی داوری ریس و کارتینگ برگزار شد که در آن آقایان مخزنی، لاهرودی، آشتیانی و صباغ به بیان و یادآوری مطالبی در زمینه داوری مسابقات پرداختند و همچنین آقای دارا غزنوی پیشکسوت اتومبیلرانی نیز ضمن تشکر از عوامل فدراسیون موارد جالبی از جمله معنی صحیح “تقه فنی” را بیان نمودند. سپس پرسش و پاسخ کوتاهی انجام شد و پس از آن از حاضرین امتحان گرفته شد.

گفتنی است به کلیه شرکت کنندگان این سمینار گواهی شرکت در کلاس اعطا شد اما گواهینامه اصلی پس از تصحیح اوراق امتحانی شرکت کنندگان صادر می شود.

لازم به ذکر است دو تن از اعضای باشگاه اتومبیلرانی یزد به همراه مدیریت در این سمینار حضور داشتند. اما سوای از حضور اعضای باشگاه، این سمینار دستاورد دیگری هم داشت و آن هم مذاکره مدیریت باشگاه با سرکار خانم جوانمردی نایب رئیس بانوان فدراسیون اتومبیلرانی بود که با استقبال بسیار خوب ایشان مواجه شد.

سرکار خانم جوانمردی از برگزاری همایش نایب رئیسان بانوان کل کشور در آینده نزدیک خبر داد که مدیریت باشگاه به نیابت از هیات استان آمادگی این هیات را جهت این میزبانی اعلام نمود و خانم جوانمردی نیز ابراز خوشحالی از این پیشنهاد استقبال و آن را به مکاتبه هیات با فدراسیون موکول نمود.

مدیریت باشگاه اتومبیلرانی یزد در سمینار بازآموزی ریس و کارتینگ

مدیریت باشگاه اتومبیلرانی یزد در سمینار بازآموزی ریس و کارتینگ

آقای دارا غزنوی پیشکسوت اتومبیلرانی و مشاور عالی فدراسیون

آقای دارا غزنوی پیشکسوت اتومبیلرانی و مشاور عالی فدراسیون

همچنین در حاشیه این سمینار مدیریت باشگاه با بزرگترین پیشکسوتان اتومبیلرانی ایران دیدار و مذاکراتی داشتند. این بزرگواران نیز ضمن استقبال گرمی که داشتند از آمادگی برای برگزاری دوره های آموزشی در استان خبر دادند.

پیشکسوت اتومبیلرانی یزد در بین دو تن از بزرگترین پیشکسوتان اتومبیلرانی ایران

پیشکسوت اتومبیلرانی یزد در بین دو تن از بزرگترین پیشکسوتان اتومبیلرانی ایران

 

آقایان آشتیانی، مخزنی،لاهرودی و صباغ

آقایان آشتیانی، مخزنی،لاهرودی و صباغ

سمینار رالی و بازآموزی داوری ریس و کارتینگ

سمینار رالی و بازآموزی داوری ریس و کارتینگ

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این سمینار دکتر حمیدرضا مهرعلی، رئیس فدراسیون در مورد برگزاری رالی خاورمیانه گفت: مسابقه رالی در شیراز مسابقه با کیفیتی خواهد بود و ماهم سعی می‌کنیم که در این رالی تمام امتیازات را کسب کنیم تا بتوانیم در رالی خاورمیانه شرکت کنیم. وی با بیان اینکه در این رالی شرکت کنندگان خارجی هم حضور دارند افزود: این رالی با قوانین بین‌المللی FIA برگزار می‌شود اما امتیازات آن در رنکینگ جهانی لحاظ نمی‌شود زیرا هنوز در مرحله ارزیابی هستیم. مسیرهای برگزاری این مسابقه استاندارد…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.28 ( 3 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

۴ نظر

  1. با سلام خدمت دوستان و شما آقای زارعی عزیز. همانطور که اکثر اطرافیان و خصوصا قدیمیهای این رشته مطلعند متاسفانه بنده از زمانی که مسابقات رو راه اندازی کردم، هم به دلیل مالی و هم به دلیل درگیری بیش از حد در برگزاری نتونستم به عنوان شرکت کننده در مسابقات حضور داشته باشم و در عوض اونچه رو که یاد گرفته بودم در اختیار علاقه مندان گذاشتم تا اونها خودی نشان بدهند. البته خدا رو شکر کم کم دارم یه کارایی می کنم و انشالله به زودی در کنار دوستان مسابقه خواهم داد. بازم از توجه شما تشکر می کنم

  2. دوست عزیز ما خواستیم تصویر گواهینامه رو درج کنیم ولی طبق نظر مدیریت این گواهینامه صرفا موید شرکت در کلاس بوده و به حدود ۲۸۰ نفر داده شده!!! پس تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل…
    جواب سوال دومتون رو خود ایشون در اولین فرصت خواهند داد
    با تشکر ازشما

  3. ضمنا ایا اقای جبین پور با این عنوان پیشکوتی دیگه بازنشست شدن؟ ما که هنوز مسابقه ای از ایشون ندیدیم…

  4. با سلام. خوب بود تصویر گواهینامه صادره را هم درج می کدید
    با تشکر

جوابی بنویسید