سرتیتر اخبار
خانه » مسابقات » تست موفق کفش پاور اسلاید توسط تیم ریسینگ باشگاه

تست موفق کفش پاور اسلاید توسط تیم ریسینگ باشگاه

اقایان جبین پور و احمدی در حال تست کفش پاور اسلاید

اقایان جبین پور و احمدی در حال تست کفش پاور اسلاید

تست روش جدید پاور اسلاید که می توان آن را دریفت دف جلو یا دریفت بدون استهلاک نامید امروز انجام شد.

این تست با نوعی کفش چوبی، فلزی که توسط رد لاین تیونینگ سنتر طراحی شده بود امروز به طور موفقیت آمیز توسط تیم ریسینگ باشگاه اتومبیلرانی یزد انجام شد.

کفش طراحی شده ترکیبی ساده از یک صفحه چوبی، یک ورق فلزی و دو قطعه سیم مفتولی می باشد که با قرار گرفتن زیر چرخهای عقب و بسته شدن به رینگ اتومبیهای دف جلو، به راحتی دریفتی زیبا را با این اتومبیلها رقم می زند.

نکته جالب این طرح این است که به لحاظ جدا کردن سطح لاستیک عقب از زمین استهلاک اتومبیل به صفر می رسد.  ضمن اینکه با افزایش لغزش اتومبیل حرکات بسیار زیبایی را ایجاد می کند.

از آنجا که باشگاه در نظر داشت مسابقه ای با این طرح جدید ترتیب دهد تا دارندگان خودروهای استاندارد که نگران استهلاک اتومبیل خود هستند نیز جذب مسابقات شوند، این آزمایش را ترتیب داد تا امکان یا عدم امکان آن بررسی شود و خوشبختانه طرح با موفقیت انجام شد.

امروز عصر این آزمایش توسط تیم ریسینگ باشگاه متشکل از آقایان جبین پور، جباری، احمدی و شریفی در پارکینگ پارک بزرگ شهر انجام شد.

 

کفشها زیر اتومبیل شهری آقای جبین پور نصب و توسط ایشان تست شد. اگرچه در ثانیه های اول اتومبیل اصلا قابل کنترل نبود ولی خیلی زود اسلایدهای کنترل شده انجام شد و نتیجه دلخواه حاصل آمد.

حسن ختام این تست هم دونات اقای جبین پور به دور محمد شریفی بود که با موتورسیکلت در حال برن آوت بود.

اما نکته جالب این بود که اقای جبین پور اتومبیل خود را در اختیار محمد احمدی قرار داد و اصرار نمود تا وی نیز طرح را امتحان کند.

در پایان لازم می دانیم از زحمات صمیمانه آقایان جباری، شریفی و احمدی که بی منت و بی چشمداشت در این آزمایش همراهی نمودند تقدیر و تشکر نماییم.

ضمنا مدیریت باشگاه اعلام نمود علاقه مندان از هم اکنون می توانند برای شرکت در این مسابقه ثبت نام کنند.

شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد بوده و حد نصاب شرکت کننده آن ۲۰ نفر می باشد که در صورت تکمیل ثبت نام بسته خواهد شد و یک هفته پس از آن مسابقه برگزار خواهد شد.

متقاضیان از هم اکنون می توانند جهت ثبت نام به دفتر هیات استان مراجعه نمایند و جهت تهیه کفشها نیز با رد لاین تیونینگ سنتر تماس حاصل نمایند.

تست روش جدید پاور اسلاید که می توان آن را دریفت دف جلو یا دریفت بدون استهلاک نامید امروز انجام شد. این تست با نوعی کفش چوبی، فلزی که توسط رد لاین تیونینگ سنتر طراحی شده بود امروز به طور موفقیت آمیز توسط تیم ریسینگ باشگاه اتومبیلرانی یزد انجام شد. کفش طراحی شده ترکیبی ساده از یک صفحه چوبی، یک ورق فلزی و دو قطعه سیم مفتولی می باشد که با قرار گرفتن زیر چرخهای عقب و بسته شدن به رینگ اتومبیهای دف جلو، به راحتی…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.88 ( 3 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

۳ نظر

 1. بابا عجب حرکتی میزنه. دم همتون گرم. ابتکار جالبی بود ایول

 2. با تشکر از دوست بسیار عزیز مهندس مطهری که همواره ما رو راهنمایی و دلگرم کردن.
  این طرح از خیلی وقت پیش مطرح شد که با همکاری دوست عزیز و قدیمیم امین جباری کفش ساخته شد و بالاخره فرصتی پیش اومد که اونرو تست کنیم. از دوستان خوبم احمدی و شریفی هم بسیار تشکر می کنم که صمیمانه و دلسوزانه کمک کردن تا این کار عملی بشه و بتونیم یه رشته جدید در مسابقات یزد راه اندازی کنیم.
  به امید روزهای خیلی خوب و ادامه دار برای اتومبیلرانی یزد

 3. درود …
  با عرض تبریک ، حرکات نمایشی بسیار جالبی بود …
  از همینجا جا داره به همه دوستان خسته نباشید عرض کنم …

جوابی بنویسید