سرتیتر اخبار
خانه » مسابقات » درگ » “درگ”در پیست آزادی و “رالی” در سرزمین ایرانیان

“درگ”در پیست آزادی و “رالی” در سرزمین ایرانیان

اولین راند از مسابقات درگ و رالی قهرمانی کشور روز جمعه پنجم خرداد ماه در دو مکان و ویژگی مختلف برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این روز پیست اتومبیلرانی آزادی میزبان برگزاری اولین راند از مسابقات درگ قهرمانی کشور است که در این رویداد اتومبیلرانان استان های برتر جهت رقابت و کسب امتیاز لازم در دور اول، مهارت و قدرت خودروهای خود را برای رسیدن به بالاترین شتاب در کوتاهترین زمان ممکن، آزمایش خواهند کرد.
همچنین در همین روز اولین راند از مسابقات رالی قهرمانی کشور از ساعت ۱۰ صبح در پیست سرزمین ایرانیان (پرند) با حضور تیمهای شرکت کننده از سراسر کشور برگزار خواهد شد، رقابتی که در مسیر بیابانی اطراف تهران و استان مرکزی ترسیم گر نمایشی زیبا برای معرفی قهرمان راند اول خواهد بود، لازم به ذکر است هر دو رویداد فوق تحت عنوان “گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر” برگزار می شود.

اولین راند از مسابقات درگ و رالی قهرمانی کشور روز جمعه پنجم خرداد ماه در دو مکان و ویژگی مختلف برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این روز پیست اتومبیلرانی آزادی میزبان برگزاری اولین راند از مسابقات درگ قهرمانی کشور است که در این رویداد اتومبیلرانان استان های برتر جهت رقابت و کسب امتیاز لازم در دور اول، مهارت و قدرت خودروهای خود را برای رسیدن به بالاترین شتاب در کوتاهترین زمان ممکن، آزمایش خواهند کرد. همچنین در همین روز اولین راند از مسابقات رالی قهرمانی کشور از ساعت 10 صبح در پیست سرزمین…

بازبینی کلی

0%

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید