سرتیتر اخبار
خانه » مسابقات » سرعت » راند چهارم مسابقات سرعت قهرمانی کشور

راند چهارم مسابقات سرعت قهرمانی کشور

چهارمین مرحله مسابقه سرعت اتومبیلرانی قهرمـــانی کشور در سال ۱۳۹۵ در روز جمعه ۱۷ دی ماه در پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی، هیات های استانی حداکثر تا پایان وقت اداری ۹۵/۱۰/۱۴ می توانند نسبت به معرفی نفرات اقدام نمایند بدیهی است معرفی نامه های بعد از تاریخ مذکور به هیچ عنوان پذیرفته نمی باشد.
سایر شرایط ثبت نام به شرح زیر می باشد:

۱- داشتن بیمه ورزشی ، گواهی نامه رانندگی در پیست مورد تایید کمیته آموزش، در سال ۹۵ الزامی است .
۲- داشتن معرفی نامه هیات استان، برگه تائید سلامت پزشکی، کپی گواهینامه رانندگی، کپی کارت ملی
۳- پرداخت مبلغ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به حساب شماره ۰۱۰۵۷۴۴۱۹۵۰۰۱ بانک ملی و یا کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۳۶۸۸۶ به نام فدراسیون.
۴- نصب رول بار و صندلی مسابقه و چراغ ترمز الزامی است
۵- مسابقه طبق آئین نامه کمیته سرعت در سایت فدراسیون برگزار میگردد.
۶- اسکان و غذا به عهده شرکت کنندگان می باشد.
۷- مسابقه روز جمعه ۱۷ دی ماه راس ساعت ۹ صبح برگزار میگردد و حضور سرپرستان و شرکت کنندگان در جلسه توجیهی روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۱۰/۱۶ ساعت ۱۶:۰۰ در محل پیست الزامی است، عدم حضور در این جلسه به منزله انصراف از مسابقه تلقی می گردد.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با سرپرست کمیته سرعت آقای پازند ۰۹۱۲۱۳۰۰۴۵۵ تماس حاصل نمائید.
توجــه:
همچنین به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در مسابقه اتومبیلرانی سرعت روز جمعه مورخ ۱۷ دیماه می رساند جهت تمدید و یا دریافت گواهینامه حضور در مسابقه فقط تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۹۵/۱۰/۱۳ فرصت دارند تا به دفتر آموزش مستقر در پیست مراجعه نمایند بدیهی پس از تاریخ فوق به هیچ عنوان گواهینامه صادر و تمدید نخواهد شد.
بر همین اساس در مسابقات بعدی نیز مهلت قانونی تمدید و یا دریافت گواهینامه حضور در مسابقه تا ۱۰ روز قبل از زمان مسابقه خواهد بود.


چهارمین مرحله مسابقه سرعت اتومبیلرانی قهرمـــانی کشور در سال 1395 در روز جمعه 17 دی ماه در پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی، هیات های استانی حداکثر تا پایان وقت اداری 95/10/14 می توانند نسبت به معرفی نفرات اقدام نمایند بدیهی است معرفی نامه های بعد از تاریخ مذکور به هیچ عنوان پذیرفته نمی باشد. سایر شرایط ثبت نام به شرح زیر می باشد: 1- داشتن بیمه ورزشی ، گواهی نامه رانندگی در پیست مورد تایید کمیته آموزش، در سال 95 الزامی است . 2- داشتن معرفی نامه هیات استان،…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید