سرتیتر اخبار
خانه » عمومی » جایزه ویژه سال ۲۰۱۷ فدراسیون جهانی برای فدراسیون ایران

جایزه ویژه سال ۲۰۱۷ فدراسیون جهانی برای فدراسیون ایران

رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی FIA با ارسال نمابری به محمود صیدانلو ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران را بپاس تلاش های صورت داده بخصوص دربخش آموزش ، ضمن تشکر ، شایسته دریافت جایزه و تقدیر و تجلیل در سال ۲۰۱۷ دانست .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران ، در نمابر ارسالی جان تادت به رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی آمده است : با پیشنهاد دپارتمان آموزش فدراسیون جهانی اتومبیلرانی ، فدراسیون ایران مفتخر به دریافت جایزه و تقدیر و تشکر از این فدراسیون در سال ۲۰۱۷ شد .
نحوه و چگونگی تقدیر و تشکر در مراسمی ویژه طی مکاتبات بعدی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی FIA اعلام خواهد شد . مطمئن هستم این انتخاب شایسته می تواند منشا تشویق و تلاش های بیشتر برای توسعه هر چه بهتر فدراسیون شما در عرصه جهانی باشد . امیدوارم این انتخاب منجر به فواید زیادی برای فدراسیون تحت امر شما شود . دروین منتظر دیدار با شما هستیم .
جان تادت رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی

رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی FIA با ارسال نمابری به محمود صیدانلو ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران را بپاس تلاش های صورت داده بخصوص دربخش آموزش ، ضمن تشکر ، شایسته دریافت جایزه و تقدیر و تجلیل در سال 2017 دانست . به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران ، در نمابر ارسالی جان تادت به رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی آمده است : با پیشنهاد دپارتمان آموزش فدراسیون جهانی اتومبیلرانی ، فدراسیون ایران مفتخر به دریافت جایزه و تقدیر و تشکر از این فدراسیون در سال 2017 شد . نحوه و…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید