سرتیتر اخبار
خانه » مسابقات » رالی » ایران با بسته های پیشنهادی جدید در مجمع جهانی اتومبیلرانی

ایران با بسته های پیشنهادی جدید در مجمع جهانی اتومبیلرانی

مجمع جهانی اتومبیلرانی FIA هفته آینده به میزبانی شهر وین اتریش برگزار خواهد شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری اتومبیلرانی در این مجمع که در روزهای ۸ تا ۱۲ آذر به مدت ۵ روز بر پا می شود ، محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی و ملانوروزی سرپرست روابط بین الملل فدراسیون در آن حاضر خواهند شد .
در این مجمع ایران با بسته های پیشنهادی جدیدی چون درخواست میزبانی مسابقات رالی بانوان در میان کشورهای مسلمان و خاورمیانه را ارائه می دهد و همچنین با توجه بر گزاری مسابقات رالی مرک در شیراز در سال ۲۰۱۷ ، فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران از فدراسیون جهانی اتومبیلرانی fia خواستار برگزاری یک کنفرانس علمی بین المللی همزمان با این مسابقات در ایران است .

مجمع جهانی اتومبیلرانی FIA هفته آینده به میزبانی شهر وین اتریش برگزار خواهد شد . به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری اتومبیلرانی در این مجمع که در روزهای 8 تا 12 آذر به مدت 5 روز بر پا می شود ، محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی و ملانوروزی سرپرست روابط بین الملل فدراسیون در آن حاضر خواهند شد . در این مجمع ایران با بسته های پیشنهادی جدیدی چون درخواست میزبانی مسابقات رالی بانوان در میان کشورهای مسلمان و خاورمیانه را ارائه می دهد و همچنین با توجه بر گزاری مسابقات رالی مرک در شیراز در…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید