سرتیتر اخبار
خانه » تیونینگ » فروش استثنایی PBT ویژه دهه فجر

فروش استثنایی PBT ویژه دهه فجر

PBT این روزها شرایط ویژه و بسیار جذابی را برای فروش کیتهای تولیدی خود اعلام کرده.

این موسسه که مدت ۲ سال است روی طراحی و ساخت کیتهای بدنه به طور حرفه ای و تخصصی تمرکز نموده، هم اکنون یکی از نامهای شناخته شده در زمینه ساخت کیتهای بدنه محسوب می شود.

امروز پس از ۲ سال تلاش و کسب تجربه، کلیه کیتهای بدنه سفارشی اعم از خودروهای ریس و یا شهری در PBT طراحی، مدل سازی ، قالبگیری و تولید می شوند.

PBT که به مناسبت اکثر ایام ویژه تخفیفها و تسهیلاتی را برای عرضه کیتهای تولید اعلام میکرد، اکنون نیز برای رفاه حال علاقه مندان به کیتهای بدنه، تسهیلات خوبی را برای فروش این کیتها اعلام نموده

علاقه مندان به تهیه کیتهای اسپرت بدنه اتومبیل اعم از فلاپ اسپرت، رکاب، اسپویلر، هود اسپرت، صندلی ریس، و غیره می توانند با مراجعه به وب سایت این موسسه و یا عضویت در کانال دنیای ماشین از نحوه سفارش این کیتها مطلع شوند.

وب سایت: www.pbt.ejens.com

کانال دنیای ماشین: Iran_Auto

PBT این روزها شرایط ویژه و بسیار جذابی را برای فروش کیتهای تولیدی خود اعلام کرده. این موسسه که مدت 2 سال است روی طراحی و ساخت کیتهای بدنه به طور حرفه ای و تخصصی تمرکز نموده، هم اکنون یکی از نامهای شناخته شده در زمینه ساخت کیتهای بدنه محسوب می شود. امروز پس از 2 سال تلاش و کسب تجربه، کلیه کیتهای بدنه سفارشی اعم از خودروهای ریس و یا شهری در PBT طراحی، مدل سازی ، قالبگیری و تولید می شوند. PBT که به مناسبت اکثر ایام ویژه تخفیفها و تسهیلاتی را برای عرضه کیتهای تولید اعلام میکرد،…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید