سرتیتر اخبار
خانه » مسابقات » سرعت » دعوت از خودروهای دیفرانسیل عقب توربو برای ریس

دعوت از خودروهای دیفرانسیل عقب توربو برای ریس

همزمان با برگزاری راند پنجم مسابقات قهرمان کشوری اتومبیلرانی سرعت،کمیته ریس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در نظر دارد از خودروهای ۶ سیلندر و ۴ سیلندر دیفرانسیل عقب توربو استانهای سراسر کشور در راند پنجم مسابقات سرعت دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی،علاقه‌مندان می توانند جهت حضور در راند پنجم مسابقات قهرمانی کشور پس از مطالعه قوانین مسابقات نسبت به ثبت نام و شرکت در این رقابتها اقدام نمایند.

گفتنی است در این دوره برای نخستین بار کلاس اختصاصی خودروهای جنسیس کوپه نیز برگزار می‌گردد.

راند پنجم مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی کشور ۲۳ بهمن ماه با حضور ورزشکاران و علاقه‌مندان به این رشته ورزشی در پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار می‌شود.

همزمان با برگزاری راند پنجم مسابقات قهرمان کشوری اتومبیلرانی سرعت،کمیته ریس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در نظر دارد از خودروهای 6 سیلندر و 4 سیلندر دیفرانسیل عقب توربو استانهای سراسر کشور در راند پنجم مسابقات سرعت دعوت به عمل آورد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی،علاقه‌مندان می توانند جهت حضور در راند پنجم مسابقات قهرمانی کشور پس از مطالعه قوانین مسابقات نسبت به ثبت نام و شرکت در این رقابتها اقدام نمایند. گفتنی است در این دوره برای نخستین بار کلاس اختصاصی خودروهای جنسیس کوپه نیز برگزار می‌گردد. راند پنجم مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی کشور 23 بهمن ماه با…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ شاهین جبین پور

متولد 14 / 7 /1359 یزد. در سال 1377 وارد دانشگاه آزاد اسلامی میبد شد. در همان سال با گرفتن گواهینامه رانندگی به اتومبیلرانی حرفه ای علاقه مند شد. پس از اندکی حرکات نمایشی را یاد گرفت و برای اولین بار در یزد تکنیک دریفت را با اتومبیل پیکان مدل 57 انجام داد. وی در سال 1381 و در حالیکه سایت یزدکار به ناگاه از فعالیت بازماند، کلوپ اتومبیل یزد را با ایجاد وبلاگ، تاسیس و فعالیت جدی خود را در زمینه اتومبیلرانی آغاز کرد. در سال 1383 همزمان با ایجاد وب سایت yazdautoclub.com به عضویت هیات موتورسواری استان یزد در آمد و در سال 1384 با برگزاری اولین مسابقه اتومبیلرانی بخش اتومبیلرانی هیات را راه اندازی نمود. وی در سال 1390 اقدام به ثبت و اخذ مجوز احداث باشگاه اتومبیلرانی یزد نمود.

جوابی بنویسید