سرتیتر اخبار
خانه » عمومی » دکتر صیدانلو رئیس جدید فدراسیون

دکتر صیدانلو رئیس جدید فدراسیون

محمود صیدانلو با کسب ۳۴ رأی به مدت ۴ سال، به عنوان رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی،مجمع انتخاباتی فدراسیون از صبح امروز (شنبه) به ریاست نصراله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش برگزار شد.

محمود صیدانلو، سیامک حجت، سینا سعیدی، بابک سودمند، شهزاد کیانی، محمدرضا غفارزاده الماسی، فاطمه ابوالقاسمی، محمودرضا رضایی، حسین شهریاری، حمیدرضا بتو و پرویز کاظمی، نامزدهای حاضر در انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بودند که در نهایت صیدانلو با کسب ۳۴ رأی از ۳۹ رأی مأخوذه برای ۴ سال به عنوان رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی انتخاب شد.

در مجمع امروز سعیدی، شهریاری، غفارزاده الماسی و کیانی به نفع صیدانلو،بتو و رضایی به نفع کاظمی و سودمند به نفع ابوالقاسمی کنار رفتند. در نهایت هم صیدانلو با ۳۴ رای برنده رقابت سه نفره با ابوالقاسمی (یک رای) و کاظمی (۴ رای) بود و به عنوان رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی انتخاب شد.

محمود صیدانلو با کسب 34 رأی به مدت 4 سال، به عنوان رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی،مجمع انتخاباتی فدراسیون از صبح امروز (شنبه) به ریاست نصراله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش برگزار شد. محمود صیدانلو، سیامک حجت، سینا سعیدی، بابک سودمند، شهزاد کیانی، محمدرضا غفارزاده الماسی، فاطمه ابوالقاسمی، محمودرضا رضایی، حسین شهریاری، حمیدرضا بتو و پرویز کاظمی، نامزدهای حاضر در انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بودند که در نهایت صیدانلو با کسب 34 رأی از 39 رأی مأخوذه برای 4 سال به عنوان رئیس فدراسیون موتورسواری…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید