سرتیتر اخبار
خانه » عمومی » برگزاری مجمع فدراسیون با ۱۱ کاندیدا

برگزاری مجمع فدراسیون با ۱۱ کاندیدا

طی نامه ای از سوی احمد گواری مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاهها اسامی نهایی کاندیداهای مجمع انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی،کاندیداهای این دوره انتخاباتی را محمود صیدانلو،سیامک حجت،سینا سعیدی،بابک سودمند،شهزاد کیانی،محمدرضا غفارزاده الماسی،فاطمه ابوالقاسمی ،محمود رضا رضایی،حسین شهریاری ، حمیدرضا بتو و پرویز کاظمی تشکیل می‌دهند.

مجمع انتخاباتی در تاریخ ۳ بهمن ماه راس ساعت ۱۰ صبح با حضور کاندیداهای مشروح و به ریاست نصراله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی برگزار می‌شود.

طی نامه ای از سوی احمد گواری مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاهها اسامی نهایی کاندیداهای مجمع انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اعلام شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی،کاندیداهای این دوره انتخاباتی را محمود صیدانلو،سیامک حجت،سینا سعیدی،بابک سودمند،شهزاد کیانی،محمدرضا غفارزاده الماسی،فاطمه ابوالقاسمی ،محمود رضا رضایی،حسین شهریاری ، حمیدرضا بتو و پرویز کاظمی تشکیل می‌دهند. مجمع انتخاباتی در تاریخ 3 بهمن ماه راس ساعت 10 صبح با حضور کاندیداهای مشروح و به ریاست نصراله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی برگزار می‌شود.

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ شاهین جبین پور

متولد 14 / 7 /1359 یزد. در سال 1377 وارد دانشگاه آزاد اسلامی میبد شد. در همان سال با گرفتن گواهینامه رانندگی به اتومبیلرانی حرفه ای علاقه مند شد. پس از اندکی حرکات نمایشی را یاد گرفت و برای اولین بار در یزد تکنیک دریفت را با اتومبیل پیکان مدل 57 انجام داد. وی در سال 1381 و در حالیکه سایت یزدکار به ناگاه از فعالیت بازماند، کلوپ اتومبیل یزد را با ایجاد وبلاگ، تاسیس و فعالیت جدی خود را در زمینه اتومبیلرانی آغاز کرد. در سال 1383 همزمان با ایجاد وب سایت yazdautoclub.com به عضویت هیات موتورسواری استان یزد در آمد و در سال 1384 با برگزاری اولین مسابقه اتومبیلرانی بخش اتومبیلرانی هیات را راه اندازی نمود. وی در سال 1390 اقدام به ثبت و اخذ مجوز احداث باشگاه اتومبیلرانی یزد نمود.

جوابی بنویسید