سرتیتر اخبار
خانه » عمومی » تاریخ مجمع انتخاباتی فدراسیون اعلام شد

تاریخ مجمع انتخاباتی فدراسیون اعلام شد

طی نامه ای از سوی نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ،مجمع انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ۳ بهمن ماه سال جاری راس ساعت ۱۰ صبح در محل آکادمی ملی المپیک برگزارمی‌شود

پیش از این در سال ۹۲ دکتر حمیدرضا مهرعلی سرپرستی این فدراسیون را برعهده داشت و در طی یک سال سرپرستی اقدامات بسیار ارزنده ای از جمله بازسازی و بروز رسانی پیست آزادی و تامین منابع مالی برای فدراسیون، را انجام داد. وی در اسفند ماه ۹۲ با رای قاطع مجمع به ریاست این فدراسیون منصوب شد.

در حالیکه فدراسیون اتومبیلرانی پس از سالها حیات تازه ای گرفته بود و تازه داشت آنطور که باید و باب میل ورزشکاران مهجور و مظلوم این رشته پیش می رفت، به ناگاه به خاطر سیاسی بازیهای وزارت ورزش، از این سمت برکنار شد و سرپرستی فدراسیون به دکتر محمود صیدانلو سپرده شد.

هم اکنون چهارده نفر برای ریاست این فدراسیون ثبت نام کرده اند که عبارتند از:

سیاک حجت، سینا سعیدی، فاطمه ابوالقاسمی، بابک سودمند، پرویز کاظمی، محمود صیدانلو، رامین وطن دوست، محمودرضا رضایی، شهزاد کیانی، محمدرضا غفارزاده، حمیدرضا بتو، حسین شهریاری، ذبیح الله زارع و مهران همتیان.

طی نامه ای از سوی نصرالله سجادی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تاريخ برگزاري مجمع انتخاباتي فدراسيون موتورسواری و اتومبیلرانی اعلام شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ،مجمع انتخاباتی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی 3 بهمن ماه سال جاری راس ساعت 10 صبح در محل آکادمی ملی المپیک برگزارمی‌شود پیش از این در سال 92 دکتر حمیدرضا مهرعلی سرپرستی این فدراسیون را برعهده داشت و در طی یک سال سرپرستی اقدامات بسیار ارزنده ای از جمله بازسازی و بروز رسانی پیست آزادی و تامین منابع مالی برای فدراسیون، را انجام داد. وی در اسفند ماه…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید