سرتیتر اخبار
خانه » مسابقات » آفرود » نتایج مسابقه آفرود

نتایج مسابقه آفرود

مسابقه آفرود قهرمانی استان دیروز با استقبال خوب مردم برگزار شد.

دیروز بالاخره پس از یک هفته تاخیر مسابقه آفرود قهرمانی استان با ۱۲ ورزشکار برگزار شد.

اگرچه جای بسیاری از نامداران این رشته خالی بود ولی با رانندگی بسیار مقتدرانه و هنرمندانه ورزشکاران افتخار آفرینی چون مهدی یزدانیان مسابقه بسیار جذابی رقم خورد.

در مسابقه دیروز شاهد رانندگی بسیار ضعیف و ناشیانه برخی نیز بودیم که حوادثی را برایشان رقم زد که بالتبع هم برای خودشان و هم برای دیگران ناخوشایند بود.

که البته این حوادث و عدم نتیجه گیری در مورد برخی تازه واردین انتظار میرفت.

اما نقص فنی که به دلیل عملکرد افراطی راننده ای که سابقه حضور در قهرمانی کشور را داشت پیش آمد و با ماشینی کاملا آماده و بسیار پرقدرت حاضر شده بود غیر قابل پیش بینی و دور از انتظار بود.

در پایان این رقابت پر فراز و نشیب این نتایج بدست آمد:

کلاس ۴ سیلندر:

۱- مهدی یزدانیان

۲- جواد سلطانی

۳- ولی کلمندی

 

کلاس ۶ سیلندر:

۱- جابر احمد زاده

۲- محسن شبیری

۳- مهدی دهقان

مسابقه آفرود قهرمانی استان دیروز با استقبال خوب مردم برگزار شد. دیروز بالاخره پس از یک هفته تاخیر مسابقه آفرود قهرمانی استان با 12 ورزشکار برگزار شد. اگرچه جای بسیاری از نامداران این رشته خالی بود ولی با رانندگی بسیار مقتدرانه و هنرمندانه ورزشکاران افتخار آفرینی چون مهدی یزدانیان مسابقه بسیار جذابی رقم خورد. در مسابقه دیروز شاهد رانندگی بسیار ضعیف و ناشیانه برخی نیز بودیم که حوادثی را برایشان رقم زد که بالتبع هم برای خودشان و هم برای دیگران ناخوشایند بود. که البته این حوادث و عدم نتیجه گیری در مورد برخی تازه واردین انتظار میرفت. اما نقص…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.4 ( 2 امتیازات)
0

درباره‌ شاهین جبین پور

متولد 14 / 7 /1359 یزد. در سال 1377 وارد دانشگاه آزاد اسلامی میبد شد. در همان سال با گرفتن گواهینامه رانندگی به اتومبیلرانی حرفه ای علاقه مند شد. پس از اندکی حرکات نمایشی را یاد گرفت و برای اولین بار در یزد تکنیک دریفت را با اتومبیل پیکان مدل 57 انجام داد. وی در سال 1381 و در حالیکه سایت یزدکار به ناگاه از فعالیت بازماند، کلوپ اتومبیل یزد را با ایجاد وبلاگ، تاسیس و فعالیت جدی خود را در زمینه اتومبیلرانی آغاز کرد. در سال 1383 همزمان با ایجاد وب سایت yazdautoclub.com به عضویت هیات موتورسواری استان یزد در آمد و در سال 1384 با برگزاری اولین مسابقه اتومبیلرانی بخش اتومبیلرانی هیات را راه اندازی نمود. وی در سال 1390 اقدام به ثبت و اخذ مجوز احداث باشگاه اتومبیلرانی یزد نمود.

جوابی بنویسید