سرتیتر اخبار
خانه » مسابقات » دریفت » سومین دوره مسابقات فرمولا دریفت قهرمانی کشور

سومین دوره مسابقات فرمولا دریفت قهرمانی کشور

سومین دوره مسابقه دریفت فرمولا قهرمانی کشور در ۱۶ بهمن ماه در پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی،استانهای سراسر کشور می توانند نسبت به اعلام آمادگی و معرفی نفرات حداکثر تا تاریخ ۱۲بهمن ماه به فدراسیون اقدام فرمایند؛ بدیهی است معرفی نامه های بعد از تاریخ فوق مورد قبول نمی باشد.

شرایط حضور در رقابتها نیز به شرح ذیل می باشد؛
۱-داشتن بیمه ورزشی و ارائه گواهینامه رانندگی در پیست مورد تایید کمیته آموزش و اصل معرفی نامه هیات و دو قطعه عکس
۲-واریز مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال به حساب شماره ۰۱۰۵۷۴۴۱۹۵۰۰۱ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۳۶۸۸۶ بانک ملی
۳-داشتن کلاه کاسکت و کمربند مخصوص با عملکرد صحیح و لباس مخصوص مسابقه الزامی است.
۴-داشتن رول بار و صندلی مسابقه با پشتی ثابت و نصب چراغ ترمز LED بالای شیشه جلو و عقب به طول ۹۰سانت و همچنین نصب چراغ LED در شیشه بغل عقب خودرو .
۵-عملکرد صحیح چراغهای ترمز و برف پاک کن و چراغهای جلو و نصب کپسول آتش خاموش کن در خودرو.
۶-شکل ظاهری خودرو به صورت استاندارد بدون هرگونه ترک و شکستگی در شیشه جلو.
۷-فقط حضور خودروهای تک محور عقب مجاز می باشد.
۸-کسب تائیدیه نهایی فنی قبل از شرکت در مسابقه و نصب بر شیشه جلو سمت راست.
۹-مسابقه راس ساعت ۱۰شروع و ساعت ۹صبح درب پیست بسته و از ورود خودروها جلوگیری بعمل خواهد آمد.مسابقه طبق آئین نامه کمیته دریفت در سایت فدراسیون برگزار میگردد و همچنین حضور سرپرست و ورزشکار در جلسه توجیهی پنجشنبه ۱۵بهمن راس ساعت ۳۰/۱۱ درپیست الزامی خواهد بود و عدم حضور به منزله انصراف از مسابقه تلقی خواهد شد. هزینه اسکان و غذا به عهده شرکت کنندگان می باشد.
۱۰-جهت صدور کارت برای همراهان داشتن معرفی نامه و عکس الزامی است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با آقای مهرداد همتیان (۰۹۱۲۲۰۸۰۸۸۰) تماس حاصل فرمائید.

سومین دوره مسابقه دریفت فرمولا قهرمانی کشور در 16 بهمن ماه در پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی،استانهای سراسر کشور می توانند نسبت به اعلام آمادگی و معرفی نفرات حداکثر تا تاریخ 12بهمن ماه به فدراسیون اقدام فرمایند؛ بدیهی است معرفی نامه های بعد از تاریخ فوق مورد قبول نمی باشد. شرایط حضور در رقابتها نیز به شرح ذیل می باشد؛ 1-داشتن بیمه ورزشی و ارائه گواهینامه رانندگی در پیست مورد تایید کمیته آموزش و اصل معرفی نامه هیات و دو قطعه عکس 2-واریز مبلغ 700000 ریال به حساب شماره 0105744195001 و یا…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ شاهین جبین پور

متولد 14 / 7 /1359 یزد. در سال 1377 وارد دانشگاه آزاد اسلامی میبد شد. در همان سال با گرفتن گواهینامه رانندگی به اتومبیلرانی حرفه ای علاقه مند شد. پس از اندکی حرکات نمایشی را یاد گرفت و برای اولین بار در یزد تکنیک دریفت را با اتومبیل پیکان مدل 57 انجام داد. وی در سال 1381 و در حالیکه سایت یزدکار به ناگاه از فعالیت بازماند، کلوپ اتومبیل یزد را با ایجاد وبلاگ، تاسیس و فعالیت جدی خود را در زمینه اتومبیلرانی آغاز کرد. در سال 1383 همزمان با ایجاد وب سایت yazdautoclub.com به عضویت هیات موتورسواری استان یزد در آمد و در سال 1384 با برگزاری اولین مسابقه اتومبیلرانی بخش اتومبیلرانی هیات را راه اندازی نمود. وی در سال 1390 اقدام به ثبت و اخذ مجوز احداث باشگاه اتومبیلرانی یزد نمود.

جوابی بنویسید