سرتیتر اخبار
خانه » عمومی » مراسم نصب پلاک ورزشی در یزد برگزار شد

مراسم نصب پلاک ورزشی در یزد برگزار شد

هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان یزد در اقدامی قابل تقدیر و شایسته با هماهنگی با دستگاههای قضائی و انتظامی استان اقدام به صدور پلاک ورزشی جهت موتور سیکلت و خودروهای ورزشی نمود. بدین ترتیب مالکان موتورسیکلت و خودروهای ورزشی که پلاک دریافت نموده اند طبق شرایط و ضوابط خاصی که از طرف دستگاه های قضائی و انتظامی استان تعریف شده می توانند اقدام به تردد در سطح شهر در زمان و مکان های تعیین شدده بنمایند.

به همین منظور عصر روز سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ در مراسمی با حضور مقامات عالی رتبه ورزشی ، قضائی ، دولتی ، انتظامی و جمع کثیری از ورزشکاران و علاقندان ورزش موتور سواری و اتومبیلرانی به تعدادی از ورزشکاران نمونه استان که شرایط مورد نظر را داشتند پلاک ورزشی تحویل داده شد .

لازم به ذکر است در این مراسم معاون سیاسی امنیتی استانداری ، دادستان استان ،مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد ، نماینده نیروی انتظامی ، نماینده راهنمایی رانندگی ، نماینده شهرداری و مقامات ورزشی و سیاسی حضور داشتند .

 

 

مراسم با کلامی از آیات نور و سرود جمهوری اسلامی  آغاز شد سپس رژه ورزشکاران از جلو جایگاه انجام شد . در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان چناب آقای مهندس شریعتی به ایراد سخن پرداختن ایشان تلاش هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان یزد علی الخصوص شخص مهندس شمس الدینی در جهت تعامل با دستگاه های ذیصلاح را قابل تقدیر خواندند و اضافه نمودند در حال حاضر در هفته پهلوانی به سر می بریم بنده از طرف ورزشکاران قول پهلوانی به دستگاه های قضائی و انتظامی میدهم که از این به بعد هیچ تخلفی از سوی ورزشکاران صورت نگیرد و ورزشکاران الگو جامعه شود . ایشان افزودند به حمد الله امکانات پیست هم به حد و اندازه ای است که پاسخگوی خیل علاقمندان استان باشد .

دادستان استان یزد جناب آقای قضاوتی دومین سخنران مراسم بودند ایشان ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق مهم استان یزد را الگو سایر استانها دانستند و اضافه نمودند امیدوارم ورزشکارن قدر این موقعیت که در آن هستند را بدانند و به بهترین شکل از آن استفاده نمایند . ایشان دستگاه های قضائی را حامی و پشتیبان مردم و ورزشکاران خواندند و اظهار امیدواری کردند من بعد ورزشکاران بدون استرس فقط به ورزش و تمرین بپردازند و شاهد درخشش ورزشکارن این رشته ورزشی در سطح کشور باشیم .

معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد جناب آقای طالبی آخرین سخنران مراسم بودند . ایشان ضمن حمایت از این طرح ورزشکاران استان یزد را یکی از با اخلاق ترین ورزشکاران در کشور خواندند و افزودند استانداری و دستگاه های دولتی آمادگی همکاری با دستگاه ورزش استان می باشد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد نمود .

 

هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان یزد در اقدامی قابل تقدیر و شایسته با هماهنگی با دستگاههای قضائی و انتظامی استان اقدام به صدور پلاک ورزشی جهت موتور سیکلت و خودروهای ورزشی نمود. بدین ترتیب مالکان موتورسیکلت و خودروهای ورزشی که پلاک دریافت نموده اند طبق شرایط و ضوابط خاصی که از طرف دستگاه های قضائی و انتظامی استان تعریف شده می توانند اقدام به تردد در سطح شهر در زمان و مکان های تعیین شدده بنمایند. به همین منظور عصر روز سه شنبه 13 مرداد 1394 در مراسمی با حضور مقامات عالی رتبه ورزشی ، قضائی ، دولتی ،…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید