سرتیتر اخبار
خانه » صنعت خودرو » شرایط جذاب خرید پرفروشترین خودروی جهان

شرایط جذاب خرید پرفروشترین خودروی جهان

ایرتویا، نماینده انحصاری تویوتای ژاپن در ایران، شرایط فروش فوق العاده ای را برای تویوتا کرولا، پرفروش ترین خودروی دنیا ارائه نموده است.

بنابر اعلام واحد بازاریابی ایرتویا، تویوتا کرولا در چهار تیپ مختلف XLI، XLI Exclusive، Limited و GLI  عرضه می شود که عملکرد فنی تیپهای مختلف کاملا مشابه هم بوده، تنها در برخی از آپشنهای رفاهی با یکدیگر تفاوت دارند که تفاوت آپشن تیپهای مختلف را می توانید از اینجا مشاهده نمایید.

محدوده قیمت گذاری خودروهای مذکور نیز از ۱۱۷،۵۰۰،۰۰۰ (برای کرولا XLI )  تا ۱۳۴،۵۰۰،۰۰۰ (برای کرولا GLI) می باشد؛ هر چند، از میان چهار تیپ ارائه شده، کرولا Limited  با قیمت ۱۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی (با احتساب کلیه هزینه های شماره گذاری و مالیات)، با شرایط تحویل فوری و با وام ۳۰ میلیون تومانی بدون بهره، شرایط جذاب تری برای خرید دارد.

برای مشاهده بخشنامه فروش و اطلاع از شرایط فروش محصولات، اینجا کلیک نمایید.

ایرتویا، نماینده انحصاری تویوتای ژاپن در ایران، شرایط فروش فوق العاده ای را برای تویوتا کرولا، پرفروش ترین خودروی دنیا ارائه نموده است. بنابر اعلام واحد بازاریابی ایرتویا، تویوتا کرولا در چهار تیپ مختلف XLI، XLI Exclusive، Limited و GLI  عرضه می شود که عملکرد فنی تیپهای مختلف کاملا مشابه هم بوده، تنها در برخی از آپشنهای رفاهی با یکدیگر تفاوت دارند که تفاوت آپشن تیپهای مختلف را می توانید از اینجا مشاهده نمایید. محدوده قیمت گذاری خودروهای مذکور نیز از 117،500،000 (برای کرولا XLI )  تا 134،500،000 (برای کرولا GLI) می باشد؛ هر چند، از میان چهار تیپ ارائه شده،…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید