سرتیتر اخبار
خانه » آموزش » اولین دوره آموزشی داوری درجه ۳ دریفت

اولین دوره آموزشی داوری درجه ۳ دریفت

اولین دوره آموزشی داوری درجه ۳ (c) دریفت در تاریخ ۹۴/۰۳/۱۹ برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، به اطلاع می رساند اولین دوره آموزشی داوری درجه ۳ (c) دریفت در تاریخ ۹۴ /۹۴/۰۳ برگزار می گردد.

داوطلبان می توانند تا پایان روز ۹۴/۰۳/۱۶ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

محمود لاهرودی گفت: دوره داوری درجه ۳ را در رشته دریفت برگزار خواهیم کرد که برای داورانی که مدرک موقت این رشته را دارا می‌باشند یک دوره بازآموزی و کسب مدرک دائم درجه ۳ داوری دریفت می‌باشد.

وی ادامه داد: برای افرادی که اولین بار است در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند نیز گواهی‌نامه صادر می‌شود که بعد از یکسال فعالیت در تمرینات و مسابقات به عنوان کمک داور عملکرد آن‌ها بررسی شده و در صورت صلاحدید داوری درجه ۳ دائم برای آن‌ها صادر خواهد شد.
رئیس کمیته آموزش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تصریح کرد: مدرس این دوره مهرداد همیتان است که وی مدرک درجه ۲ مربیگری دریفت را دارا می‌باشد.
لاهرودی زمان برگزاری این کلاس آموزشی را ۱۹ خرداد ماه اعلام کرد و افزود: زمان ثبت نام برای داوطلبان تا ۱۶ خرداد ماه سال جاری معین شده است و دوره شامل کلاس‌های تئوری و عملی نیز می‌باشد.

محل برگزاری: سالن آمفی تاتر باشگاه انقلاب

مدت زمان دوره: ۶ ساعت یک روزه

مبلغ ثبت نام: ۸٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

مدارک مورد نیاز:

کپی کارت ملی- یک قطعه عکس- فیش واریزی مبلغ ثبت نام

توضیح:

دارندگان گواهینامه درجه ۳ داوری دریفت حضورشان در دوره فوق به عنوان دوره بازآموزی و جهت دریافت کارت داوری الزامی میباشد و مبلغ ثبت نام جهت این گروه ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد.

اولین دوره آموزشی داوری درجه 3 (c) دریفت در تاریخ 94/03/19 برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، به اطلاع می رساند اولین دوره آموزشی داوری درجه 3 (c) دریفت در تاریخ 94 /94/03 برگزار می گردد. داوطلبان می توانند تا پایان روز 94/03/16 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. محمود لاهرودی گفت: دوره داوری درجه 3 را در رشته دریفت برگزار خواهیم کرد که برای داورانی که مدرک موقت این رشته را دارا می‌باشند یک دوره بازآموزی و کسب مدرک دائم درجه 3 داوری دریفت می‌باشد. وی ادامه داد: برای افرادی که اولین بار…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید