سرتیتر اخبار
خانه » مسابقات » رالی » نتایج رالی بانوان اعلام شد

نتایج رالی بانوان اعلام شد

طی جلسه ای که شنبه شب با حضور مدیریت باشگاه اتومبیلرانی، دبیر هیات استان، نایب رئیس بانوان هیات و مسئول کمیته رالی در دفتر هیات استان برگزار شد، نتایج اولین دوره مسابقات رالی بانوان استخراج شد.

این مسابقه در تاریخ ۲۸ فروردین به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زهرا (س) و طی همکاری باشگاه اتومبیلرانی یزد و هیات استان برگزار شد.

در این مسابقه که با حضور ۷ دستگاه خودرو و ۱۴ ورزشکار برگزار شد، شرکت کنندگان با عبور از مناطق مختلف شهر یزد و ثبت زمان در ۵ ایستگاه سرانجام در پیست اتومبیلرانی به کار خود پایان دادند.

لازم به ذکر است که برای سهولت کار شرکت کنندگان در مرتبه اول، رالی به صورت زنجیره ای برگزار شد که تایم مطلوب کل مسیر  ‘۱:۱۶ (یک ساعت و شانزده دقیقه) بود.

در پایان محاسبه تایمهای ۷ شرکت کننده این نتایج به دست آمد:

رتبه اول: خودروی شماره ۱۰۷ با ۲۶ امتیاز منفی ( ۱ امتیاز منفی در کنترل یک) – راننده: خانم سجادی – نقشه خوان: خانم مظفری

رتبه دوم: خودروی شماره ۱۰۲ با ۲۶ امتیاز منفی ( ۷ امتیاز منفی در کنترل یک) – راننده: خانم آستانی – نقشه خوان: خانم عبدالله زاده

رتبه سوم: خودروی شماره ۱۲۵ با ۳۷ امتیاز منفی – راننده: خانم موسوی – نقشه خوان: آقای صفویه

رتبه چهارم: خودروی شماره ۱۰۳ با ۵۲ امتیاز منفی – راننده: خانم پوررضوی – نقشه خوان: آقای پوررضوی

رتبه پنجم: خودروی شماره ۱۰۴ با ۷۱ امتیاز منفی – راننده: خانم قنبری – نقشه خوان: آقای

رتبه ششم: خودروی شماره ۱۰۵ با ۹۵ امتیاز منفی – راننده: خانم دهقان – نقشه خوان: آقای

توضیحات: خودروی شماره ۱۰۷ و ۱۰۲ با تایم برابر هر دو دارای ۲۶ امتیاز منفی بودند که طبق قوانین تایم کنترل یک ملاک قرار گرفت. در نتیجه خودروی شماره ۱۰۷ که با اختلاف یک دقیقه از زمان مطلوب به کنترل یک رسیده بود با یک امتیاز منفی به رتبه اول دست یافت.

تایم خودروی شماره  ۱۳۳ (خانم فیاض و خانم نورآبادی) (۲۴ امتیاز منفی) به دلیل حضور نایب رئیس بانوان در این خودرو و انجام مسابقه نمایشی (جهت همراهی با شرکت کنندگان) لحاظ نشد.

با توجه به هماهنگیهای انجام شده مقرر شد طی مراسمی از کلیه شرکت کنندگان تقدیر به عمل آید. همچنین از طرف باشگاه اتومبیلرانی یزد و شرکت عصر ارتباطات هدایایی به رسم یادبود به شرکت کنندگان اهدا می شود.

درباره‌ روابط عمومی

تصویر پروفایل روابط عمومی
مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید