سرتیتر اخبار
خانه » مسابقات » مسابقه پاور اسلاید قهرمانی استان

مسابقه پاور اسلاید قهرمانی استان

fwd_driftingمدیریت باشگاه اتومبیلرانی یزد از آماده سازی مقدمات برگزاری یک دوره مسابقه پاور اسلاید خبر داد.

شاهین جبین پور در گفتگویی گفت: با توجه به جدید بودن این طرح بررسیهای اولیه انجام شده و انجام حرکت پاور اسلاید در طرح جدید شدنی است ولی نیاز به آموزش و تمرین شرکت کنندگان دارد.

گفتنی است این طرح که از روی یک کلیپ خارجی الگوبرداری شده جذابیت زیادی برای دارندگان اتومبیلهای استاندارد داشته و هیچگونه استهلاکی برای اتومبیل ندارد.

اقایان جبین پور و احمدی در حال تست کفش پاور اسلاید

اقایان جبین پور و احمدی در حال تست کفش پاور اسلاید

از طرفی این نوع پاور اسلاید مشکل عشق دریفتهای دیف جلو سوار را نیز حل کرده است.

جبین پور از علاقه مندان خواست تا چنانچه تمایل به شرکت در این مسابقه دارند هرچه سریعتر جهت تهیه کفش چرخ عقب به موسسه RedLine مراجعه کنند.

وی گفت: متقاضیان میتوانند با الگو برداری از طرح اجرا شده در رد لاین، خود کفش مورد نیاز را بسازند و یا سفارش ساخت آن را به رد لاین بدهند.

تاریخ پیش بینی شده برای این مسابقه ۹۳/۳/۶ بود که به علت پیش آمدن رالی اردکان و اسلالوم یزد به تعویق افتاد و زمانی که تعداد ثبت نام به حد نصاب برسد تاریخ مسابقه اعلام خواهد شد.

مدیریت باشگاه اتومبیلرانی یزد از آماده سازی مقدمات برگزاری یک دوره مسابقه پاور اسلاید خبر داد. شاهین جبین پور در گفتگویی گفت: با توجه به جدید بودن این طرح بررسیهای اولیه انجام شده و انجام حرکت پاور اسلاید در طرح جدید شدنی است ولی نیاز به آموزش و تمرین شرکت کنندگان دارد. گفتنی است این طرح که از روی یک کلیپ خارجی الگوبرداری شده جذابیت زیادی برای دارندگان اتومبیلهای استاندارد داشته و هیچگونه استهلاکی برای اتومبیل ندارد. از طرفی این نوع پاور اسلاید مشکل عشق…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 2 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید