سرتیتر اخبار
خانه » آموزش » آموزش ریس و تکنیکهای رانندگی در پیست

آموزش ریس و تکنیکهای رانندگی در پیست

طی هماهنگیهای انجام شده با ریاست محترم هیات و صحبتهایی که با مسئول محترم کمیته اتومبیلرانی هیات صورت گرفت آموزش ریس و تکنیکهای اتومبیلرانی به زودی آغاز می شود.

005[1]

به گزارش روابط عمومی باشگاه اتومبیلرانی یزد: همانگونه فدراسیون محترم تلاش و تاکید ویژه ای بر امر آموزش داشته و همچنین ریاست محترم هیات استان نیز این را به دست اندرکاران و اعضای هیات تاکید کردند، آموزش از مهمترین زیرساختهای رشد این ورزش است و لذا باید برنامه ریزی جامعی برای آن بشود و از کلیه ظرفیتها استفاده شود.

لذا باشگاه اتومبیلرانی یزد که از تشکیل بخش اتومبیلرانی هیات تاکنون عهده دار آموزش اتومبیلرانی بوده این بار نیز به دعوت ریاست محترم لبیک گفته و در حال انجام مقدمات لازم جهت انجام آموزشهای مقدماتی برای حضور رانندگان در پیست و آمادگی برای مسابقه ریس، می باشد. طی صحبتهایی که با جناب آقای رمضانی مسئول کمیته اتومبیلرانی هیات استان شد مقرر شد به زودی اولین مسابقه ریس به صورت تایمگیری و در صورت امکان به صورت امدادی برگزار گردد.

به همین جهت آموزش علاقه مندان از فردا یکشنبه ۲۳ فروردین در پیست ریس حضرت امیر آغاز میشود. علاقه مندان به شرکت در مسابقه ریس می بایست ابتدا با مراجعه حضوری به دفتر هیات و یا تلفنی ثبت نام کنند و سپس در جلسات آموزشی شرکت نمایند و چنانچه پس از انجام تمرینات لازم موفق به کسب گواهینامه پیست شوند میتوانند در مسابقه ریس شرکت نمایند.

طبق برنامه ریزی انجام شده برنامه آموزش روزهای فرد از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در پیست برگزار می شود.

مسابقه ریس یک هفته پس از تکمیل حد نصاب ثبت نام با اعلام قبلی برگزار می گردد.

حد نصاب ثبت نام حداقل ۸ خودرو در هر یک از کلاسهای ۱۳۰۰، ۱۴۰۰، ۱۶۰۰ و ۲۰۰۰ می باشد.

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید