سرتیتر اخبار
خانه » عمومی » دکتر مهرعلی: کمیته ها باید برنامه های با کیفیت داشته باشند

دکتر مهرعلی: کمیته ها باید برنامه های با کیفیت داشته باشند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، اولین جلسه میان رئیس فدراسیون با مسئولین کمیته ها برگزار شد.

در این جلسه دکتر حمید رضا مهرعلی با تبریک آغاز سال جدید و آرزوی موفقیت برای دست اندرکاران فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، به فرمایشات مقام معظم رهبری و اینکه امسال سال همدلی دولت و ملت نامگذاری شده، اشاره کرد و گفت: ما امسال باید با یکدیگر همدلی بیشتری داشته باشیم و کلید این همدلی، انجام وظایف محوله ای است که بر عهده هر یک از ما گذاشته شده است.

وی ادامه داد: از وقتی که مسئولیت مدیریت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی را عهده دار شدم ، سعی کرده ام مطابق با برنامه ریزی مناسب و مطابق قوانین و مقررات پیش بروم و در سال ۹۴ کارهای بسیار مهم تری را در پیش داریم که باید به نحو احسن آنها را انجام دهیم.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی وظایف کمیته های زیر نظر فدراسیون را یادآور شد و افزود: همانطور که فدراسیون در طول سال برای خودش برنامه های از پیش تدوین شده ای دارد، کمیته های فدراسیون نیز باید برنامه کوتاه مدت و بلند مدتی برای موفقیت داشته باشند. البته این برنامه ها، تنها نباید به صورت تقویم تنها باشد و باید از کیفیت اجرایی خوبی هم برخوردار باشد. چرا که وقتی ما به جهانی شدن و بین المللی شدن فکر می کنیم، باید به کیفیت هم توجه داشته باشیم و حوزه هایی که در آنها فعالیت می کنیم را ارتقا بدهیم.

وی برای بهبود کار کمیته های فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تصریح کرد: کمیته ها هم باید تعاملات خود را با استان ها افزایش دهند و از توانایی های فعالان موتورسواری و اتومبیلرانی استان ها بهره ببرند. به همین خاطر تصمیم گرفته شد تا از آقای طاها یزدانی نایب رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در بخش کمیته های ستادی و آقای حمیدرضا بتو دبیر فدراسیون در بخش استان ها بهره ببریم.

در این جلسه فریبا جوانمردی نایب رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، نیز گفت: بانوان ایرانی توانایی های بسیار زیادی دارند و باید آنها در بخش های مختلف فعال کنیم و کمیته های مختلف با مشارکت استان ها می توانند در این زمینه به ما کمک کنند.

در ادامه این جلسه طاها یزدانی نایب رئیس فدراسیون عنوان کرد اجرای قوانین و مقررات در کمیته ها برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است اما همین قوانین قبل از اجرا باید بررسی و در هیات رئیسه فدراسیون به تصویب برسد.

همچنین حمید رضا بتو دبیر فدراسیون با تشکر از صحبت های رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی عنوان کرد: طاها یزدانی از نیروهای جوان و فعالی است که می تواند کمک های زیادی برای اجرای برنامه های فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی داشته باشد. ضمن اینکه حوزه بانوان نیز حوزه بسیار مهمی است که باید به آن بیش از گذشته پرداخته شود

باشگاه اتومبیلرانی یزد: ما نیز با تبعیت از فرمایشات ریاست محترم فدراسیون، سعیمان را بر کیفیت کار گذاشته و امیدواریم بتوانیم دوشادوش هیات محترم استان در سال جدید مسابقاتی با کیفیت مثال زدنی و به مراتب بهتر از قبل برگزار نماییم تا هم آنچه در خور مردمان شایسته و ورزشکاران مستعد این دیار است به اجرا درآید و هم رشد این ورزش و رسیدن آن به جایگاه واقعی و معیارهای جهانی سرعت گیرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، اولین جلسه میان رئیس فدراسیون با مسئولین کمیته ها برگزار شد. در این جلسه دکتر حمید رضا مهرعلی با تبریک آغاز سال جدید و آرزوی موفقیت برای دست اندرکاران فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، به فرمایشات مقام معظم رهبری و اینکه امسال سال همدلی دولت و ملت نامگذاری شده، اشاره کرد و گفت: ما امسال باید با یکدیگر همدلی بیشتری داشته باشیم و کلید این همدلی، انجام وظایف محوله ای است که بر عهده هر یک از ما گذاشته شده است. وی ادامه داد: از وقتی که مسئولیت مدیریت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 3.9 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید