سرتیتر اخبار
خانه » مسابقات » رالی » ثبت نام در رالی خاور میانه (MERC)

ثبت نام در رالی خاور میانه (MERC)

فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، از علاقه مندان به شرکت در رالی خاورمیانه دعوت نمود هر چه سریعتر نسبت به تکمیل فرمهای ثبت نام، افدام و ارسال نمایند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، کلیه شرکت کنندگان باید فرم پیوست را تکمیل نمایند و به آدرس ایمیل nasim.niazi@gmail.com ،بخش بین الملل تا تاریخ ۳۱ فروردین ، ساعت ۱۷ ارسال نمایند.

دریافت فرم

**بدیهی است پس از تاریخ و ساعت ذکر شده هیچ فرمی پذیرفته نخواهد شد.

گفتنی است ، مرحله سوم رالی خاورمیانه ۲۰۱۵ ، از تاریخ ۱۶ الی ۱۸ اردیبهشت سال جاری در شیراز برگزار می شود.

لازم به ذکر است کلیه شرکت کنندگان در مسابقـه رالی خاورمیانه (MERC) در شهرستان شیراز ، باید پس از ثبت نام نسبت به دریافت تائیدیه از کمیته فنی فدراسیون اقدام کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این تائیدیه شامل گواهی رول بار و بازدید فنی از خودروها می باشد.

 

بدیهی است شرکت در این رالی بدون دریافت تائیدیه امکانپذیر نخواهد بود . ضمنا این تائیدیه برای تمامی مسابقات رالی در سال جاری معتبر است.

 

باشگاه اتومبیلرانی یزد، جهت اعزام تیم به این مسابقات از علاقه مندان دعوت به ثبت نام می نماید. لازم به ذکر است کلیه هزینه های اسکان و پذیرایی و آماده سازی اتومبیلها را باشگاه متقبل می شود.

 

فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، از علاقه مندان به شرکت در رالی خاورمیانه دعوت نمود هر چه سریعتر نسبت به تکمیل فرمهای ثبت نام، افدام و ارسال نمایند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، کلیه شرکت کنندگان باید فرم پیوست را تکمیل نمایند و به آدرس ایمیل nasim.niazi@gmail.com ،بخش بین الملل تا تاریخ 31 فروردین ، ساعت 17 ارسال نمایند. دریافت فرم **بدیهی است پس از تاریخ و ساعت ذکر شده هیچ فرمی پذیرفته نخواهد شد. گفتنی است ، مرحله سوم رالی خاورمیانه 2015 ، از تاریخ 16 الی 18 اردیبهشت سال جاری در شیراز برگزار می شود.…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 امتیازات)
0

درباره‌ روابط عمومی

تصویر پروفایل روابط عمومی
مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید