سرتیتر اخبار
خانه » همایشها » چند خبر خوش برای علاقه مندان

چند خبر خوش برای علاقه مندان

  • تور فرهنگی تفریحی باشگاه که به دلیل تراکم برنامه های هیات مکررا به تعویق افتاد بنا به درخواست تعدادی از علاقه مندان به جمعه همین هفته موکول شد. این آخرین برنامه باشگاه در سال ۹۳ خواهد بود.

 

1016271_721643604581528_7863187840660320526_n

 

  • روند احداث باشگاه سرانجام وارد مرحله ای شد که مدتها علاقه مندان منتظر آن بودند. انشالله از ابتدای سال ۹۴ فاز اول احداث باشگاه اتومبیلرانی آغاز خواهد شد.
  • از آخرین مسابقه ریس که در یزد برگزار شد سالها می گذرد. با توجه به تکمیل پیست مجموعه حضرت امیر و قول توسعه آن در سال ۹۴، برنامه های باشگاه اتومبیلرانی یزد با مسابقه ریس در سال ۹۴ آغاز خواهد شد.
  • با توجه به آماده سازی اتومبیلهای دریفت توسط چند تن از اتومبیلرانان و همچنین دو پروژه همزمان در Red Line اولین مسابقه دریفت قهرمانی استان در بهار ۹۴ برگزار خواهد شد.
تور فرهنگی تفریحی باشگاه که به دلیل تراکم برنامه های هیات مکررا به تعویق افتاد بنا به درخواست تعدادی از علاقه مندان به جمعه همین هفته موکول شد. این آخرین برنامه باشگاه در سال 93 خواهد بود.     روند احداث باشگاه سرانجام وارد مرحله ای شد که مدتها علاقه مندان منتظر آن بودند. انشالله از ابتدای سال 94 فاز اول احداث باشگاه اتومبیلرانی آغاز خواهد شد. از آخرین مسابقه ریس که در یزد برگزار شد سالها می گذرد. با توجه به تکمیل پیست مجموعه حضرت امیر و قول توسعه آن در سال 94، برنامه های باشگاه اتومبیلرانی یزد با…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

درباره‌ روابط عمومی

مسئول روابط عمومی: محسن کارگر

جوابی بنویسید