سرتیتر اخبار
خانه » درباره باشگاه اتومبیلرانی یزد

درباره باشگاه اتومبیلرانی یزد

پس از ۲ سال فعالیت پراکنده آقای شاهین جبین پور در زمینه اتومبیل، باشگاه اتومبیلرانی یزد در سال ۱۳۸۱ با هدف ارتقاء فرهنگ ترافیک، رشد ورزش اتومبیلرانی و معرفی و توسعه صنعت تیونینگ، با عنوان کلوپ اتومبیل یزد راه اندازی شد.

فعالیتهای کلوپ ابتدا محدود به برگزاری گردهماییها و انجام حرکات نمایشی در جشنهای ملی مذهبی بود. اما به سرعت و با فراگیری اصول رانندگی حرفه ای و علم تیونینگ اتومبیل، فعالیتهای کلوپ توسعه یافت.

از سال ۱۳۸۳ ضمن ایجاد این تارنما، برگزاری دوره های آموزشی نیز به گستره فعالیتهای کلوپ اتومبیل یزد اضافه شد. آموزش اصول رانندگی حرفه ای و تکنیکهای خاص توسط مدیریت کلوپ جنب پیست موتورکراس انجام می شد. هم اکنون نیز این آموزشها ادامه دارد که علاقه مندان می توانند پس از عضویت، در این دوره ها شرکت نمایند.

کلوپ اتومبیل یزد مسابقات اتومبیلرانی یزد را از سال ۱۳۸۴ پایه گذاری نمود. به طوریکه در مهرماه سال ۸۴، به برگزاری یک دوره مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم (مارپیچ) پرداخت که تنها ۶ اتومبیل در این مسابقه شرکت نمودند.

در سال ۸۵ مسابقات دنبال شد و طی برگزاری ۵ دوره مسابقه در رشته های اسلالوم، درگ  و سرعت بخش اتومبیلرانی هیات موتورسواری شکل گرفت.

کلوپ اتومبیل یزد که تاکنون بازوی اجرایی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان یزد در اتومبیلرانی بوده، در سال ۹۲ به صورت یک باشگاه ورزشی و با عنوان انحصاری باشگاه اتومبیلرانی یزد ثبت شده و موافقت اصولی احداث گرفت.

از آنجاییکه تقویت موتور و سپس بهینه سازی بدنه اتومبیل از ابتدا جزئی از فعالیتهای باشگاه بود از اینرو هم اکنون باشگاه اتومبیلرانی یزد به عنوان مرجع تخصصی تیونینگ در یزد به شمار می رود و اکثر موسسات اسپرت از مشاوره تیم تیونینگ باشگاه بهره می برند. ضمن اینکه طی برگزاری فستیوالهای فصلی اتو اسپرت بهترین پروژه های تیونینگ یزد به علاقه مندان معرفی می گردد.

هم اکنون نیز RedLine tuning center تحت نظارت مستقیم مدیریت باشگاه راه اندازی گردیده که طیف کامل خدمات تیونینگ (بازسازی، تقویت موتور و ساخت بدنه مسابقه ای) و آپشن را ارائه می نماید.

علاوه بر این علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت باشگاه و بازدید از صفحه برنامه های آتی باشگاه از برنامه‌های جدید باشگاه مطلع گردند. در ضمن دوستان می توانند نظرات و پیشنهادات خود را از طریق ایمیل و یا در تالارهای انجمن اتومبیل یزد ارسال کنند تا از نظرات و راهنماییهای آنها در مدیریت و برنامه ریزی فعالیتهای باشگاه استفاده شود.

همچنین در صورت تمایل به همکاری در فعالیتهای اجرایی باشگاه می توانید از طریق تلفن یا ایمیل، تخصص و علاقه مندی خود را عنوان نموده و با ما همکاری نمایید. صمیمانه پذیرای عزیزان علاقه مند هستیم.

دفتر موقت باشگاه در شهرستان یزد:

بلوار شهید منتظر قائم – انتهای کوچه مهتاب –  پلاک ۴۴ – موسسه RED LINE – تلفن: ۰۳۵۳۶۲۴۴۰۹۷-۰۹۱۳۴۵۱۵۸۴۰

منتظر نظرات، پیشنهادات، انتقادات و راهنماییهای ارزشمند شما هستیم.

جوابی بنویسید