سرتیتر اخبار
خانه » آیین نامه و کلاس بندی مسابقات طناب کشی

آیین نامه و کلاس بندی مسابقات طناب کشی

این آئین نامه در حال تکمیل می باشد و ممکن است تغییر کند.

از کلیه رانندگان، صاحب نظران و علاقه مندان دعوت می کنیم با نظرات ارزشمند خود ما را در تکمیل هرچه بهتر این آیین نامه یاری کنند.

کلاس بندی:

با توجه به اینکه در کلیه مسابقات زور آزمایی دو طرفه (انسانی) وزن ملاک می باشد در این مسابقات نیز وزن اتومبیل ملاک کلاس بندی قرار می گیرد و لذا کلاس بندی مسابقه موقتا بدین شرح می باشد:

۱- تا ۸۰۰ کیلوگرم

۲- تا ۹۰۰ کیلوگرم

۳- تا ۱۰۰۰ کیلوگرم

۴- تا ۱۱۰۰ کیلوگرم

۵- تا ۱۲۰۰ کیلوگرم

۶- ۱۲۰۰ کیلوگرم به بالا

۷- آفرود

۸- آزاد

مقررات عمومی:

۱- مسابقات به صورت تک حذفی بوده و هر کلاس تنها یک برنده دارد.

۲- قهرمان هر کلاس در صورت تمایل می تواند بدون ثبت نام قبلی و بدون ورودیه در کلاس بالاتر شرکت کند.

۳-کلیه شرکت کنندگان می بایست در زمان ثبت نام فرم تعهدنامه را امضاء نموده و تحویل مسئول ثبت نام دهند.

۴- شرکت کنندگان می بایست در زمان ثبت نام بروشور راهنمای عملی مسابقه را دریافت و مطالعه نمایند. مسئولیت و عواقب عدم اطلاع از مفاد راهنما بر عهده شرکت کننده بوده و هرگونه اعتراض منجر به محرومیت خواهد شد.

۵- کلیه شرکت کنندگان می بایست در زمان و مکانی که توسط کمیته اجرایی اعلام می شود جهت وزن کشی حضور یابند. چون وزن کشی یک روز قبل از مسابقه و برای کلیه شرکت کنندگان به طور همزمان انجام می شود عدم حضور هر شرکت کننده موجب حذف وی خواهد شد.

این آئین نامه در حال تکمیل می باشد و ممکن است تغییر کند. از کلیه رانندگان، صاحب نظران و علاقه مندان دعوت می کنیم با نظرات ارزشمند خود ما را در تکمیل هرچه بهتر این آیین نامه یاری کنند. کلاس بندی: با توجه به اینکه در کلیه مسابقات زور آزمایی دو طرفه (انسانی) وزن ملاک می باشد در این مسابقات نیز وزن اتومبیل ملاک کلاس بندی قرار می گیرد و لذا کلاس بندی مسابقه موقتا بدین شرح می باشد: 1- تا 800 کیلوگرم 2- تا 900 کیلوگرم 3- تا 1000 کیلوگرم 4- تا 1100 کیلوگرم 5- تا 1200 کیلوگرم 6-…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: 4.72 ( 3 امتیازات)
0

جوابی بنویسید